Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-09-17 17:56:23

Šokėjai V. Lacitis ir V. Golodneva tarptautinėse varžybose Čekijoje laimėjo aukso medalius

Savaitgalį Čekijos sostinėje Prahoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis, prizininkėmis ir finalininkėmis.

„World Open” kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa" - Kauno „Editos Daniūtės šokių studija") tapo nugalėtojais.

Sidabro medalius laimėjo estai Madis Abelis ir Aleksandra Galkina, o trečią vietą užėmė Dariuszas Mycka ir Madara Freiberga iš Lenkijos. Varžybose dalyvavo 84 poros.

Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupėje Kipras Kūra ir Aleksandra Čižik (Klaipėdos „Žingsnis") laimėjo aukso medalius.

Antrą vietą užėmė rusai Ilya Duginovas ir Sofyja Monyja, o trečia vieta atiteko Ivanui Ždanovui ir Sofijai Prusakovai, taip pat iš Rusijos. Grupėje varžėsi 38 poros.

Jaunių I standartinių šokių grupėje K. Kūra ir A. Čižik laimėjo bronzos medalius.

Geriausiai čia pasirodė I. Ždanovas ir S. Prusakova, o antrą vietą užėmė Antonas Stiffas ir Katerina Matvejeva iš Estijos. Grupėje varžėsi 22 poros.

Senjorų I standartinių šokių grupėje Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė - Rimkienė (Kauno  „Kaspinas") pateko į finalą ir užėmė ketvirtą vietą.

Šioje grupėje nugalėjo Fabianas Wendtas ir Anne Steinmann iš Vokietijos, sidabro medalius laimėjo austrai Ronaldas Puxas ir Sabine Pux, o trečią vietą užėmė Čekijos atstovai Petras Bayerle ir Barbora Snajderova. Varžybose dalyvavo 24 poros.

Dar vienos WDSF reitingo varžybos savaitgalį vyko Rusijos sostinėje Maskvoje.

„International Open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo" - „Sūkurys") laimėjo sidabro medalius.

Grupės nugalėtojais tapo rusai Olegas Čženas ir Alina Agejeva, o trečią vietą užėmė Aleksejus Ivanovas ir Anastasija Gavričenkova, taip pat iš Rusijos. Varžybose dalyvavo 29 poros.

Dar vieną porą sidabro medalių E. Baltaragis ir I. Kučinskaitė laimėjo suaugusiųjų 10-ies šokių grupėje.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė O. Čženas ir A. Agejeva, o trečia vieta atiteko Dmitryjui Kapustai ir Jaroslavai Satalkinai iš Rusijos. Grupėje varžėsi 16 porų.