Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-10-05 18:58:41

Pajūryje prasideda antroji Klaipėdos mados savaitė!

 

 

Penktadienį, spalio 5 dieną, prasideda antroji Klaipėdos mados savaitė – „Fashion Week Klaipėda“. Šiemet organizatoriai klaipėdiečius ir miesto svečius kviečia sudalyvauti ypač gausioje renginių programoje – diskusijose, seminaruose, mados tendencijų pristatymuose, vakarėliuose ir, žinoma, didžiajame mados šou, kuris šiemet vyks Klaipėdos kultūrų komunikacijos centro (KKKC) Parodų rūmuose.

Festivalio, kuris iki šiol buvo žinomas kaip IKRA MADA, organizatoriai, jau septynerius metus tęsia tradiciją ir ragina nuo uostamiesčio pagaliau nulupti provincialumo etiketę. Maža to, Klaipėda, pasak jų, neprastesnis miestas nei Berlynas ar Paryžius..!

Nuo 2012 metų IKRA MADA renginius organizuojantys Jurga Sutkutė ir Liudas Andrikis džiaugiasi, kad rudenį vykstantys mados renginiai kasmet pritraukia didelį miestiečių būrį. „Džiaugiamės, kad per visus šiuos metus pavyko sukurti išskirtinę festivalio atmosferą, emociją. Renginio metu susitinka bendraminčiai, mada besidomintys žmonės, čia jie dalinasi savo patirtimi“, - sako organizatoriai.

Klaipėdos mados savaitės prasidės atidarymo vakarėliu restorane „Achtung Baby“, kuriame paskanauti šventinio torto kviečiami visi mados kūrėjai, gerbėjai ar madą tik pradedantys pažinti entuziastai. 

Jau šį savaitgalį Klaipėdoje vyks mados verslo dirbtuvės, o kitą savaitę prasidės tikras renginių maratonas: vyks mados tendencijų pristatymas, paskaita apie madingus interjero akcentus, maisto degustacija, kurios metu vyks pokalbis apie sąmoningą vartojimą bei restoranų tendencijas, kavinukėse vyks filmų apie madą peržiūros, vakarėliai. Trečiadienį, spalio 10 dieną, „lėtosios“ mados mėgėjai kviečiami į naujo butiko HOP&SHOP atidarymą, kuriame dalyvaus ir visiems puikiai pažįstama drabužių kūrėja Julia Janus. Klaipėdoje ji pristatys savo naujausią ir paskutinę kolekciją "Intravertas".

"Fashion Week Klaipėda" taip pat kviečia į spalio 12 dieną "Švyturio" arenoje vyksiantį Mados forumą „Atgal į praeitį“, kurį organizuoja tinklaraščio „Bomberis“ autorus Arnoldas Remeika. Forume dalyvaus tokie lektoriai kaip tinklaraštininkė Deimantė Bulbenkaitė („Spintos guru“), komunikacijos specialistė, agentūros „Fashion Bloc“ (Londonas)  įkūrėja Ieva Zubavičiūtė, viena iš projekto „Upcycled by LT“ kūrėjų Vida Strasevičiūtė ir kiti.

Tądien „Švyturio“ arenoje taip pat vyks dizainerių "showroom'as", kuriame savo darbus pristatys ir mėgins užmegzti naudingas pažintis drabužių kūrėjai.

Festivalį uždarys spalio 13 dieną KKKC Parodų rūmuose vyksiantis didysis madų šou - "grand show", kuriame savo naujausius darbus parodys dizaineriai iš visų Baltijos šalių. Tarp jų ir Diana Paukštytė, kompanija „Smooth Confess“, OHMY, NAKED BRUCE, Klaipėdoje kuriantys ir gyvenantys Lina Andriukonė, SALANIDA ir kiti. Festivalio metu dalyvaus ir žinoma Lietuvos dizainerė Julija Janus, jos gerbėjai turės progą susitikti naujoje mados erdvėje “Hop&Shop”.

Daugiau informacijos – “Fashion Week Klaipėda” feisbuko paskyroje.

 

 

 
 
Bendrinti