Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-10-07 08:13:40

Lietkabelis" turi lūpų skaitymo profesionalą

Lietkabelis" turi lūpų skaitymo profesionalą
 
Panevėžio „Lietkabelio" krepšininkų trejetukas: Vytenis Lipkevičius, Donatas Tarolis ir Saulius Kulvietis susirungė radijo laidų ir renginių vedėjo Igno Lelio pasiūlytame „Whisper challenge" iššūkyje. Skaitydami iš lūpų krepšininkai pademonstravo netikėtą sportinį žodyną.
Iššūkio metu krepšininkai, dėvėdami garsą izoliuojančias ausines, per pusę minutės bandė iš kolegos lūpų perskaityti kuo daugiau krepšinyje dažniausiai minimų frazių, krepšinio žargono, kaip „neštas", „kiauras", „fuksas" ir pan.
 
(Ne)profesionalūs įgūdžiai
Šis iššūkis parodė, kad „Lietkabelis" turi skaitymo iš lūpų profesionalą - ausines užsidėjęs Vytenis nė karto nesuklydo ir nė nesudvejojus atspėjo visus žodžius. Tiesa vėliau jam pačiam teko diktuoti žodžius, o tai jam tapo kur kas sudėtingesnė užduotis.
Jo skaitomus žodžius „kiauras", „neštas" ir kitus Saulius suprato, kaip „kamuolys", o žodžio „užribis" spėjimo pasakyti jis neišdrįsto. Tik nusiėmęs ausines jis pasiteiravo: „Ar ten buvo žodis užsiknisau?"
 
Išprovokavo netikėtą žodyną
Skaitymo iš lūpų iššūkis irgi išprovokavo netikėtą Donato žodyną - „gesink" jam pasigirdo, kaip „ginčas", o žodžiui „autas" jis siūlė įvairius variantus tol kol pasibaigė žaidimas.
Kokius variantus žodžiui „autas" siūlė Donatas ir visą Betsafe iššūkį gali pamatyti čia
 
Pagarbiai,
 
Ignas Jurgelevičius
Komunikacijos amatininkai
+370 655 333 88
 
 
 
 
Bendrinti