Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-10-08 10:20:01

Lietuvių orlaivių remonto įmonė žengia į Kiniją

Spalio 8 d., 2018// Pranešimas spaudai

 

Lietuvių kapitalo orlaivių remonto ir priežiūros įmonė „FL Technics" pasirašė sutartį dėl bendros įmonės steigimo su partneriais Kinijoje - „China Airlines Leasing Group Holdings Limited" („CALC") ir jų dukterine kompanija „Aircraft Recycling International" („ARI").

Nauja įmonė, pavadinta „FL ARI Aircraft Maintenance & Engineering Company Co., Ltd" („FL ARI"), teiks orlaivių apžiūros ir remonto paslaugas siauro fiuzeliažo lėktuvams Charbino Taiping tarptautinio oro uosto teritorijoje, šiaurės rytų Kinijoje.

„Įmonė Kinijoje mums - strateginė plėtra. Dauguma aviacijos rinkos prognozių teigia, kad Kinija ateinantį dešimtmetį bus sparčiausiai pasaulyje auganti aviacijos paslaugų rinka. Joje skraidys daugiausiai žmonių, juos transportuos daugiausiai orlaivių, kurių didžiausią skaičių pasaulyje reikės prižiūrėti. Mūsų partneriai yra žinomos ir patikimos įmonės ne tik Kinijoje, bet ir visame pasaulyje. „CALC" ir „ARI" patirtis padės mums startuoti, o mes, savo ruožtu, sieksime perteikti ilgametę Europoje sukauptą LEAN principais grindžiamą orlaivių aptarnavimo ir gamybos organizavimo patirtį", - teigė „FL Technics" generalinis direktorius Žilvinas Lapinskas.

Pasak Ž.Lapinsko, 15 tūkst. kv.m. ploto angare, esančiame Charbino Taiping tarptautinio oro uosto teritorijoje bus keturios orlaivių aptarnavimo vietos, skirtos aptarnauti Boeing 737 CL ir NG, Airbus A320 šeimos orlaivių tipus. „Pirmus orlaivius angare priimsime 2019 m. pabaigoje. Šiuo metu pradedame mokymus, įrangos pirkimą, EASA ir Kinijos vietinių sertifikatų gavimo procedūras. Netrukus į Kiniją išvyks dirbti 4 vadovų komanda", - minėjo „FL Technics" vadovas.

Šiuo metu „FL Technics" valdo tris angarus Vilniuje, Kaune ir Džakartoje, Indonezijoje. Kinijoje įsteigta įmonė teiks periodinės ir operatyvios orlaivių remonto, patikros ir priežiūros paslaugas, inžinerinius sprendimus, techninius mokymus ir konsultacijas. Be to, „FL ARI" atliks lėktuvų variklių, važiuoklių ir kitų komponentų remonto ar keitimo darbus.

„Džiaugiamės nauja partneryste su „FL Technics". Tikime, kad naujai sukurta bendrovė, remiama „FL Technics" technologinio pajėgumo ir patirties, greitai pradės veikti pilnu pajėgumu", - sakė „CALC" ir „ARI" generalinis direktorius Mike Poon.

„China Airlines Leasing Group Holdings Limited" („CALC") yra viso orlaivių gyvavimo ciklo paslaugų teikėja. Įmonė listinguojama Honkongo biržoje (kodas: 01848.HK). Jos dukterinės įmonės dalyvauja dviejose pagrindinėse veiklos srityse: naujų orlaivių nuomos ir panaudotų orlaivių perdirbimo ir išmontavimo paslaugų teikime. „CALC" veiklos sritys apima orlaivių lizingą, pirkimą ir nuomą, struktūrinį finansavimą. Įmonė taip pat teikia pridėtinės vertės paslaugas, tokias kaip flotilės planavimas, orlaivių išmontavimas, prekyba komponentais.

 

„Aircraft Recycling International Limited" („ARI") yra pirmoji įmonė Azijoje, siūlanti naudotų ir netinkamų eksploatacijai orlaivių priežiūros paslaugas, kurios apima orlaivių ir variklių nuomą, orlaivių tiesioginį ar įsigijimą, atgalinę nuomą, tinkamų eksploatuoti komponentų tiekimą, išmontavimą, perdirbimą ir kt. „ARI" orlaivių perdirbimo įmonė Charbine, Kinijoje, yra pirmoji didelio masto orlaivių perdirbimo bazė Azijoje.

 

Daugiau informacijos:

Jurga Raguckaitė

Komunikacijos vadovė

Mob. 8 633 55996

jurga.raguckaite@fltechnics.com

www.fltechnics.com

 

 

 

 

Apie „FL Technics":

„FL Technics" yra tarptautinė orlaivių techninės priežiūros, remonto ir aptarnavimo (MRO) paslaugų tiekėja. Įmonės veiklos kryptis sudaro operatyvioji ir periodinė orlaivių priežiūra, orlaivių komponentų ir atsarginių dalių tiekimas, variklių remontas, orlaivių inžinerinis palaikymas, techniniai mokymai. Įmonėje dirba per 1200 darbuotojų angaruose ir biuruose Vilniuje, Kaune (Lietuva), Londone (Jungtinė Karalystė), Džakartoje (Indonezija), Bankoke (Tailande) bei operatyvinės priežiūros stotyse visame pasaulyje.

 

 
 
Bendrinti