Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-10-08 16:28:14

Atidaroma paroda apie Lietuvos ir Jungtinės Karalystės ryšius 1918-1940 metais

Atidaroma paroda apie Lietuvos ir Jungtinės Karalystės ryšius 1918-1940 metais
 
Spalio 10 dieną Užsienio reikalų ministerijoje bus atidaryta Jungtinės Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystės ambasados inicijuota paroda „SUKURTI TILTAI: Jungtinės Karalystės ir Lietuvos Respublikos ryšiai 1918-1940 metais". Parodą pristatys Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius kartu su Jungtinės Karalystės karališkosios šeimos atstovais Vesekso grafu Edvardu ir grafiene Sofija.
 
Parodoje eksponuojamos fotografijos ir dokumentai iš įvairių muziejų ir archyvų, tarp jų - Lietuvos centrinio valstybės archyvo,  Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus, Lietuvos jūrų muziejaus, Lietuvos banko Pinigų muziejaus, asmeninio diplomato sero Thomo Hildebranto Prestono vaikaičių Eugenie ir Melanie Hartzell archyvo. Parodos eksponatai pasakoja dviejų valstybių ir jų visuomenių ryšių istoriją, primena to meto diplomatijos, gynybos, kultūros, socialinės rūpybos, ekonomikos ir sporto srityse užsimezgusius dvišalius kontaktus bei iš jų išaugusias iniciatyvas.
 
Žiniasklaidos atstovų dėmesiui: renginyje norinčių dalyvauti žurnalistų maloniai prašome registruotis el. paštu accreditation@mfa.lt nurodant savo vardą, pavardę ir atstovaujamą žiniasklaidos priemonę iki spalio 10 d. 12 val.
 
 
URM Komunikacijos ir kultūrinės diplomatijos departamentas
Visuomenės informavimo skyrius, tel. 236 2534
Facebook | Twitter | Flickr | Youtube
 
 
 
 
Bendrinti