Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-10-09 09:45:02

PRANEŠIMŲ APIE YPATINGUS ĮVYKIUS IR NUSIKALSTAMAS VEIKAS SUVESTINĖ

 

 

POLICIJOS DEPARTAMENTO PRIE LIETUVOS RESPUBLIKOS VIDAUS REIKALŲ MINISTERIJOS
2018 m. spalio 8-9 d.
PRANEŠIMŲ APIE YPATINGUS ĮVYKIUS IR NUSIKALSTAMAS VEIKAS SUVESTINĖ

 

Sveikatos sutrikdymai
Spalio 8 d. į Alytaus ligoninę iš savo namų, Alytaus r., Raižių k., pristatyta ir dėl galvos sumušimo paguldyta mažametė (g. 2004 m.), kuri paaiškino, kad tą pačią dieną apie 13 val. Alytaus r. sav., Pivašiūnų k., mokykloje, jai į galvą ranka sudavė iš matymo pažįstama mokinė. Surinkta medžiaga pagal LR BK 140 str. 3 d.

Viešosios tvarkos pažeidimai
Spalio 8 d. apie 20 val. 20 min. Kaune, Voveraičių g., savo buto balkone, neblaivus (2,54 prom.) vyras (g. 1953 m.) iš teisėtai laikomo 9 mm pistoleto „PM“ (leidimas išduotas savigynai) iššovė į orą 6-7 šūvius. Įvykio metu žmonės nenukentėjo. Įtariamasis uždarytas į areštinę. Ginklas paimtas.

Plėšimai
Spalio 8 d. apie 19 val. 30 min. Vilniuje, Kazliškių g., vyriškis, įrėmęs nenustatytą aštrų daiktą į nugarą vyriškiui (g. 1993 m.), iš jo pagrobė mobiliojo ryšio telefoną „Apple iPhone 8“. Nuostolis - 700 eurų.

Spalio 9 d. apie 00 val. 00 min. Vilniuje, Žirmūnų g., namo kieme, nepažįstamų jaunuolių grupė sumušė taksi vairuotoją (g. 1984 m., vyras) bei iš jo pagrobė automobilį „Toyota Prius“ (pagamintas 2010 m.), kuriame buvo planšetinis kompiuteris „Huawei“. Vėliau automobilis surastas po eismo įvykio (apgadinti trys stovintys automobiliai) šalia esančio namo kieme. Įtariamieji neblaivūs: (1,72 prom., g. 2000 m.), (1,28 prom., g. 1998 m.) ir (1,12 prom., g. 2001 m.) uždaryti į areštinę, o mergina (g. 2002 m.) bei nepilnametis (g. 2003 m.) perduoti tėvams. Nuostolis nustatinėjamas.

Gaisrai
Spalio 8 d. apie 15 val. 30 min. Utenos r., Alių k., sudegė negyvenamas mobilus namelis - vagonėlis. Įtariamas padegimas. Nuostolis nustatinėjamas.

Spalio 8 d. apie 6 val. 30 min. Kauno r., Raudondvario mstl., automobilyje „Chrysler Voyager“ (pagamintas 1993 m.) kilo gaisras, kurio metu automobilis sudegė. Įtariamas padegimas. Nuostolis - 500 eurų.

Rasti žmonių lavonai
Spalio 8 d. apie 18 val. 50 min. Vilniuje, Dariaus ir Girėno g., romų taboro teritorijoje, rastas nenustatytos tapatybės apie 25-30 metų amžiaus vyro lavonas be išorinių smurto požymių.

Įvykiai, susiję su narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis
Spalio 8 d. apie 15 val. 50 min. Kaune, Brastos g., sustabdytas patikrinti automobilis „Mercedes Benz GLE 350“, FFBTS810 (Vokietijos reg.), vairuojamas I. Skromovo (g. 1969 m.). Apžiūros metu vairuotojo drabužiuose rastas polietileninis maišelis su baltos spalvos milteliais (įtariama, jog tai - narkotinė medžiaga kokainas). Taip pat nustatyta, kad automobilio valstybiniai numeriai ieškomi Vokietijoje. I. Skromovas uždarytas į areštinę. Automobilis sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 189 str. 2 d., 259 str. 1 d.

Kiti įvykiai
Spalio 8 d. apie 17 val. Vilniuje, V. Kudirkos a., prie LR Vyriausybės, Vilniaus liberalaus jaunimo organizacija organizavo piketą (leidimas išduotas) ir protestavo prieš žiniasklaidos suvaržymus. Dalyvavo apie 50 žmonių. Pažeidimų nenustatyta.

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais
Spalio 8 d. apie 3 val. 43 min. Klaipėdoje, Trilapio g., asmuo apgadino ir išdaužė Klaipėdos apskr. priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 1-osios komandos pastato dviejų durų langų stiklus. Nuostolis nustatinėjamas. Įtariamasis neblaivus (1,73 prom.) Norvegijos pilietis (g. 1993 m.) uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 284 str.

Spalio 8 d. apie 21 val. 35 min. Trakų r., Lentvaryje, Klevų al., namo rūsyje, užkluptas darantis nusikaltimą (spardė gulintį vyriškį) ir sulaikomas neblaivus (2,53 prom.) vyras (g. 1955 m.) pasipriešino  bei sulaikymo metu Vilniaus apskr. VPK Trakų r. PK Reagavimo skyriaus vyresniajam tyrėjui ir vyriausiajam patruliui rankomis sudavė smūgius į įvairias kūno vietas. Panaudojus elektroimpulsinį prietaisą „Taser“, ašarines dujas bei kovinių imtynių veiksmus, įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Pareigūnai suteikus med. pagalbą ligoninėje, išleisti gydytis ambulatoriškai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 286 str.

Valstybės tarnautojo papirkimas
Spalio 8 d. apie 12 val. 20 min. Elektrėnuose, Saulės g., vairuotojas (g. 1961 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už KET pažeidimus (vairuodamas automobilį nebuvo prisisegęs saugos diržo ir sukdamas į kairę nerodė įspėjamojo posūkio signalo), Vilniaus apskr. VPK Elektrėnų r. PK patruliui davė 30 eurų kyšį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 227 str. 4 d.

PASTABOS:
1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
3. Visas suvestines rasite mūsų interneto svetainėje http://policija.lrv.lt/suvestines.

--

Pagarbiai


Policijos departamento Komunikacijos skyrius

Tel. (8 5) 271 9743
El. p. spauda@policija.lt

www.policija.lt
www.facebook.com/Lietuvos.policija

Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva

 

 

 


Sioje zinuteje ir (ar) jos prieduose pateikiama informacija skirta naudoti istaigos viduje ir jos turinio atskleidimas gali buti ribojamas. Ji yra skirta tik adresatui. Jeigu zinute adresuota ne Jums, Jus neturite teises sios zinutes ar jos priedu kopijuoti, platinti ar kitaip perduoti ju turinio kitiems asmenims, tokiu atveju prasome Jusu nedelsiant pranesti apie tai sios zinutes siuntejui - informuoti ji telefonu ar elektroniniu pastu, o sia zinute ir visus jos priedus istrinti is savo sistemos. Is anksto dekojame.

This message and/or it's attachments are designated for internal use only and may be privileged or otherwise protected from disclosure. It is for the exclusive use of the intended recipient. If you are not the intended recipient you must not copy this message or attachment or disclose, distribute or disseminate the contents to any other person. In such case, please inform the sender of the message by sending an email or a call and delete this message and any attachment from your system. Thank you in advance.
 
Bendrinti