Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-10-11 08:57:17

PRANEŠIMŲ APIE YPATINGUS ĮVYKIUS IR NUSIKALSTAMAS VEIKAS SUVESTINĖ

 

 

POLICIJOS DEPARTAMENTO PRIE LIETUVOS RESPUBLIKOS VIDAUS REIKALŲ MINISTERIJOS

2018 m. spalio 10-11 d.

PRANEŠIMŲ APIE YPATINGUS ĮVYKIUS IR NUSIKALSTAMAS VEIKAS SUVESTINĖ

 

 

Nužudymai

Spalio 10 d. apie 10 val. Palangoje, Ligoninės g., miškelyje, rastas vyro (g. 1995 m.) lavonas su durtinėmis žaizdomis krūtinėje, nugaroje ir kakle. Aplinkybės aiškinamos.

 

Sveikatos sutrikdymai

Spalio 10 d. apie 17 val. Kaune, Taikos pr., šalia automobilių stovėjimo aikštelės, 4-5 asmenys sumušė ir nenustatytu aštriu daiktu sužalojo vyrą (g. 1982 m.), kuris dėl daugybinių kūno sumušimų bei durtinių žaizdų rankose ir kojose paguldytas į ligoninę.

 

Kiti įvykiai

Spalio 10 d. apie 8 val. 25 min. Vilniaus r., Raudondvario k., karjere, kasant žemes, rasti galimai žmogaus kaulai.

 

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais

Spalio 10 d. apie 16 val. 20 min. Raseiniuose, Vilniaus g., prie parduotuvės, dėl viešosios tvarkos pažeidimo sulaikytas neblaivus (1,88 prom.) vyras (g. 1950 m.) pasipriešino ir suplėšė Šiaulių apskr. VPK Raseinių r. PK Veiklos skyriaus tyrėjo (g. 1969 m.) uniforminę striukę. Atvesdintas į Šiaulių apskr. VPK Raseinių r. PK patalpas, jis toliau aktyviais veiksmais priešinosi ir sužalojo Šiaulių apskr. VPK Raseinių r. PK Veiklos skyriaus tyrėją (g. 1994 m.). Pareigūnė dėl piršto sumušimo, suteikus med. pagalbą, gydoma ambulatoriškai. Įtariamasis uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 286 str.

 

Spalio 10 d. apie 14 val. Kaišiadorių r., Pravieniškių k., pastebėta, kad iš Kalėjimų departamento prie Teisingumo ministerijos Pravieniškių pataisos namų pasišalinęs nuteistasis (be sargybinis) pagal LR BK 178 str. 2 d. (g. 1997 m.). Tą pačią dieną, apie 20 val., Vilniuje,  Geležinkelio g.,  nuteistasis surastas ir grąžintas į pataisos namus.

 

 

PASTABOS:

1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.

2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.

3. Visas suvestines rasite mūsų interneto svetainėje http://policija.lrv.lt/suvestines.

 

 

--

Pagarbiai

 

Policijos departamento Komunikacijos skyrius

Tel. (8 5) 271 9743

El. p. spauda@policija.lt

www.policija.lt

www.facebook.com/Lietuvos.policija

Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos

Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva

 

 

 

 

 

________________________________________

Sioje zinuteje ir (ar) jos prieduose pateikiama informacija skirta naudoti istaigos viduje ir jos turinio atskleidimas gali buti ribojamas. Ji yra skirta tik adresatui. Jeigu zinute adresuota ne Jums, Jus neturite teises sios zinutes ar jos priedu kopijuoti, platinti ar kitaip perduoti ju turinio kitiems asmenims, tokiu atveju prasome Jusu nedelsiant pranesti apie tai sios zinutes siuntejui - informuoti ji telefonu ar elektroniniu pastu, o sia zinute ir visus jos priedus istrinti is savo sistemos. Is anksto dekojame.

This message and/or it's attachments are designated for internal use only and may be privileged or otherwise protected from disclosure. It is for the exclusive use of the intended recipient. If you are not the intended recipient you must not copy this message or attachment or disclose, distribute or disseminate the contents to any other person. In such case, please inform the sender of the message by sending an email or a call and delete this message and any attachment from your system. Thank you in advance.
 
Bendrinti