Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-10-12 08:43:18

Vietos savivaldos diena – šventė visai bendruomenei

Spalio 10-ąją dieną minima Vietos savivaldos diena. Šia proga Klaipėdos rajono savivaldybe kvietė visus rajono gyventojus lankytis Savivaldybės įstaigose bei susitikti prie arbatos puodelio Savivaldybės aikštėje, kur gyventojų laukė Savivaldybės vadovai, Administracijos darbuotojai, kurie ne tik pasakojo apie savo darbus, dalijosi naujovėmis bei išklausė problemas, bet ir vaišino susirinkusiuosius pačių keptais pyragais, sausainiais, keksiukais. 

Klaipėdos rajono savivaldybėje durys gyventojams – visuomet atviros, tačiau ne visi drįsta užeiti į vidų, paklausti rūpimo klausimo, išsiaiškinti jiems svarbius dalykus. Todėl, minint Vietos savivaldos dieną, aikštėje prieš Savivaldybės pastatą buvo pastatyta palapinė, kurioje nuo 12 iki 15 val. Administracijos darbuotojais pristatė skyrių veiklą, kvietė dalyvauti loterijoje, atsakinėjo į gyventojų klausimus, pasakojo apie kasdienius darbus, ateities projektus. Kiekvienas apsilankęs šventėje buvo pavaišintas skanėstais, kuriuos kepė patys darbuotojai.

Sveikindami Vietos savivaldos dienos proga Savivaldybės vadovai ragino šią šventę švęsti visus, nes savivalda – ne tik Savivaldybėje dirbantys žmonės, bet kiekvienas gyventojas, kuris dirba, kuria, įsitraukia į bendruomenės gyvenimą, todėl ir šventė – visų, nes visi mes ir esame savivalda, visi galime ir turime kurti geresnę ateitį mūsų rajone.

Klaipėdos rajono savivaldybės įstaigos taip pat laukė gyventojų atviromis durimis. Į susitikimus kvietė rajono ugniagesių komandos, J. Lankučio viešoji biblioteka, Gargždų kultūros centras, Gargždų krašto muziejus, Visuomenės sveikatos biuras, Švietimo centras, Gargždų socialinių paslaugų centras, Nakvynės namai, Paramos šeimai centras, Pedagoginė psichologinė tarnyba, Priekulės socialinių paslaugų centras, visos rajono seniūnijos, Gargždų atvirame jaunimo centre vyko susitikimas su meru bei protų mūšis savivaldos tema, galingą ir naujausią techniką pristatė VšĮ „Gargždų švara“. Ypatingą programą parengė ir pristatė Viliaus Gaigalaičio globos namai: vyko muzikos ir dainų ansamblio „Lemtis“ koncertas, buvo demonstruojamos skaidrės apie globos namų veiklą ir istoriją.

Visą šią savaitę Klaipėdos rajono savivaldybės vadovai bei Tarybos nariai lankosi mokyklose, kuriose veda pilietiškumo pamokas, pristatydami vietos savivaldą.  

Vietos savivaldos diena Lietuvoje minima nuo 2007 metų.

Renginio akimirkos.

Akimirkos iš pilietiškumo pamokų mokyklose.

Ernesta Strakšytė
 
Bendrinti