Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-10-12 09:32:33

PRANEŠIMŲ APIE YPATINGUS ĮVYKIUS IR NUSIKALSTAMAS VEIKAS VILNIAUS APSKRITYJE SUVESTINĖ

 

 

 

 

2018 m. spalio 12 d.

Spalio 10 d. apie 20 val. Vilniuje, Šaltkalvių g., du nepažįstami asmenys sumušė du vyrus (gimusius 1972 m. ir 1965 m.) ir pavogė mobiliojo ryšio telefoną, piniginę su asmens dokumentais bei nuplėšė ir pavogė dvi auksines grandinėles.

Spalio 11 d. 10 val. Vilniuje, Pilaitės pr., pastebėta, kad iš garažo, išlaužus kabamąją spyną, pavogta 80 m2 stogo čerpių, motociklininko striukė, įvairūs statybiniai įrankiai ir kiti daiktai. Nuostolis – 1 665 eurai.

Spalio 11 d. apie 4 val. 15 min. Vilniuje, Savanorių pr., neblaivus (1,76 prom.) Ukrainos pilietis (gimęs 1989 m.) vairavo automobilį „VW Passat“, kai jį sustabdė policijos pareigūnai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str. 7 d.

Spalio 11 d. apie 9 val. 21 min. Vilniuje, Geležinio Vilko g., automobilio „Volvo V60“ vairuotojas (gimęs 1989 m.), sukdamas į kairę, nepraleido priešinga kryptimi tiesiai važiavusio motociklo „Suzuki SV 650“, vairuojamu vyro (gimusio 1977 m.) ir su juo susidūrė. Motociklininkas, nustačius dešinės šlaunies ir kairės plaštakos sumušimus, gydosi ambulatoriškai.

Spalio 11 d. apie 14 val. 45 min. Šalčininkų r., Jašiūnuose, kelio Vilnius-Lyda 26 km, neblaivaus (1,79 prom.) vyro (gimusio 1968 m.), neturintis teisės vairuoti transporto priemonę, kai teisės vairuoti nėra įgijęs, vairuojamas automobilis „Audi A4“ susidūrė su automobiliu „Ford“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str. 7 d.

Spalio 11 d. apie 10 val. į Vilniaus ligoninę iš Vilniaus, Egliškių g., pristatytas ir dėl bendro kūno sušalimo paguldytas nenustatytos tapatybės apie 45 metų amžiaus vyras, kuris tą pačią dieną apie 10 val. 20 min. ligoninėje mirė.

 

PASTABOS:

1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.

2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.

3. Visas suvestines rasite mūsų interneto svetainėje http://vilnius.policija.lrv.lt/suvestines

 

 

 

 

 

 


 

-- 
Pagarbiai  
 
 
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato 
Komunikacijos poskyris 
Tel. (8 5) 271 6162, mob. tel. +370 671 07554 
El.p. vilniausvpk.vos.vrp@policija.lt 
 
Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas 
Birželio 23-iosios g. 16, LT-03602 Vilnius 
Interneto svetainės adresas: 
www.vilnius.policija.lrv.lt 

Sioje zinuteje ir (ar) jos prieduose pateikiama informacija skirta naudoti istaigos viduje ir jos turinio atskleidimas gali buti ribojamas. Ji yra skirta tik adresatui. Jeigu zinute adresuota ne Jums, Jus neturite teises sios zinutes ar jos priedu kopijuoti, platinti ar kitaip perduoti ju turinio kitiems asmenims, tokiu atveju prasome Jusu nedelsiant pranesti apie tai sios zinutes siuntejui - informuoti ji telefonu ar elektroniniu pastu, o sia zinute ir visus jos priedus istrinti is savo sistemos. Is anksto dekojame.

This message and/or it's attachments are designated for internal use only and may be privileged or otherwise protected from disclosure. It is for the exclusive use of the intended recipient. If you are not the intended recipient you must not copy this message or attachment or disclose, distribute or disseminate the contents to any other person. In such case, please inform the sender of the message by sending an email or a call and delete this message and any attachment from your system. Thank you in advance.
 
Bendrinti