Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-10-16 14:50:07

Lietuvos šokėjai tarptautinėse varžybose Lenkijoje ir Čekijoje laimėjo 13 porų medalių

Savaitgalį, spalio 13d. - 14d., Lenkijos mieste Elblionge vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo ir Europos sportinių šokių asociacijos (DSE) vaikų „Grand Prix" (CEGP) kategorijos varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis, prizininkėmis ir finalininkėmis.

„World Open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas") tapo nugalėtojais.

Antrą vietą užėmė Aleksejus Glukhovas ir Anastasija Glazunova iš Rusijos, o bronzos medalius laimėjo estai Madis Abelis ir Aleksandra Galkina. Varžybose dalyvavo 54 poros.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Kasrolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas") laimėjo aukso, o Gedvinas Meškauskas ir Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys") bronzos medalius.

Antrą vietą užėmė Ilia Rotaras ir Silvia Susanne Barjabin iš Estijos. Grupėje varžėsi 31 pora.

Senjorų I standartinių šokių grupėje Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė - Rimkienė (Kauno „Kaspinas") tapo nugalėtojais, o Nerijus Stukas ir Laura Montvilaitė (Kauno „Kaspinas") finale užėmė septintą vietą.

Sidabro medalius šioje grupėje laimėjo Serhiis Shulha ir Olha Shulha iš Nyderlandų, o trečią vietą užėmė latviai Gatis Simsons ir Julija Simsone. Grupėje varžėsi 18 porų.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje G. Meškauskas ir U. Bliujūtė užėmė penktą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė rusai Iakovas Predko ir Polina Astakhova, antrą vietą užėmė Vokietijos atstovai Erikas Heeras ir Juliane Engelke, o bronzos medalius laimėjo Jakubas Kacprowiczius ir Zuzanna Szpak iš Lenkijos. Varžybose dalyvavo 26 poros.

Senjorų II standartinių šokių grupėje Nerijus Ramanauskas ir Sandra Bielinienė (Kauno „Gintarėliai") užėmė šeštą vietą.

Grupės laimėtojais tapo Lenkijos atstovai Tomaszas Kucharczykas ir Roza Kucharczyk, sidabro medalius laimėjo estai Olegas Sadyrevas ir Angelique Maasik, o trečią vietą užėmė Mikhailas Syrytskis ir Sviatlana Syrytskaya iš Baltarusijos. Grupėje varžėsi 13 porų.

Jaunių II standartinių šokių grupėje Edvardas Mašaro ir Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus „Spindulys") laimėjo aukso, o Aurimas Meška ir Gabija Lapševičiūtė (Vilniaus „Davi") bronzos medalius.

Antrą vietą užėmė Karolis Tomaszas Plakas ir Aleksandra Anna Wiselka iš Lenkijos. Varžybose dalyvavo 19 porų.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje Kipras Jasiukaitis ir Ieva Marija Tubutytė (Vilniaus „Davi") užėmė ketvirtą vietą.

Grupės laimėtojais tapo Latvijos atstovai Plakitins Artemijs ir Malysheva Daria, sidabro medalius laimėjo K. T. Plakas ir A. A. Wiselka, o trečią vietą užėmė Jedrzejus Bartkowskis ir Natalia Koziol iš Lenkijos. Grupėje varžėsi 18 porų.

Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupėje Kipras Kūra ir Aleksandra Čižik (Klaipėdos „Žingsnis") tapo nugalėtojais, o Vilius Gruodis ir Liepa Samajauskaitė (Vilniaus „Davi") laimėjo sidabro medalius.

Trečią vietą užėmė Antonas Siffas ir Katerina Matvejeva iš Estijos. Grupėje varžėsi 19 porų.

Jaunių I standartinių šokių grupėje K. Kūra ir A. Čižik laimėjo sidabro medalius, o V. Gruodis ir L. Samajauskaitė užėmė ketvirtą vietą.

Grupėje geriausiai pasirodė A. Stiffas ir K. Matvejeva, o trečią vietą užėmė lenkai Mateuszas Stawowy ir Sara Silva. Varžybose dalyvavo 19 porų.

Jaunučių standartinių šokių grupėje Titas Česnauskas ir Lukrecija Kūraitė (Klaipėdos „Žingsnis") laimėjo aukso medalius.

Antra vieta atiteko Maratui Kadyrovui ir Kseniiai Surovai iš Ukrainos, o trečią vietą užėmė estai Martinas Makarovas ir Regina Peik. Grupėje varžėsi 23 poros.

Jaunučių Lotynų Amerikos šokių grupėje T. Česnauskas ir L. Kūraitė tapo nugalėtojais.

Sidabro medalius šioje grupėje laimėjo M. Makarovas ir R. Peik, o trečią vietą užėmė M. Kadyrovas ir K. Surova. Varžybose dalyvavo 23 poros.

Tarptautinės varžybose Čekijoje.

Dar vienos WDSF reitingo varžybos savaitgalį vyko Čekijos mieste Hradec Kralovėje, kur Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais ir prizininkais.

„International Open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo" - „Sūkurys") tapo nugalėtojais.

Antrą vietą užėmė Martinas Mestekas ir Anna Stareckova iš Čekijos, o bronzos medalius laimėjo lenkai Dariuszas Stopka ir Karolina Rek. Varžybose dalyvavo 37 poros.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Laurynas Makarovas ir Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos") laimėjo sidabro medalius.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė Matthew Krupa ir Nicole Billings iš Lenkijos, o trečią vietą užėmė čekai Jonas Tomanekas ir Sarka Kosmakova. Grupėje varžėsi 43 poros.