Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-10-17 09:49:39

„Gargždų futbolo“ mergaitės – čempionės!

Spalio 15 d. Klaipėdos rajono savivaldybėje lankėsi, taures ir medalius demonstravo VšĮ „Gargždų futbolo“ mergaičių komandos narės, kurios 2018 m. spalio 7 d. Lietuvos mergaičių, gimusių 2007 metais ir jaunesnių, finalinėse varžybose tapo čempionėmis!

Savivaldybėje mergaitės lankosi ne pirmą kartą – jos daugkartinės čempionės, kurių pasiekimus kasmet įvertina ir Savivaldybės vadovai. Šiemet sveikinimo žodžius mergaitėms tarė ir padėkos raštus įteikė Klaipėdos rajono savivaldybės meras Vaclovas Dačkauskas, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Ligita Liutikienė, Tarybos narys, Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkas Raimondas Simonavičius.

Savivaldybės padėkos raštais bei saldžiomis dovanomis apdovanotos: Estela Tamošauskaitė, Ugnė Jonelytė, Karina Kubiliutė, Emilija Kubiliūtė, Austėja Jokubaitytė, Smiltė Vaitkevičiūtė, Ūla Stanevičiųtė, Greta Lenkauskaitė, Marija Toleikytė, Gabija Cemnolonskytė. Padėkos ir dovanos įteiktos ir VšĮ „Gargždų futbolas“ mergaičių, gimusių 2007 metais ir jaunesnių, komandos treneriui Simonui Alsiui ir trenerio asistentui Laurynui Gedmintui.

Savivaldybės vadovai dėkojo mergaitėms už puikų žaidimą ir Gargždų miesto vardo garsinimą, linkėjo neprarasti aistros futbolui, toliau rodyti pavyzdį vaikinams futbolininkams, atkakliai treniruotis ir sėkmingai varžytis rungtynėse.

Ernesta Strakšytė
 
Bendrinti