Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-10-17 13:20:55

Simona Bandita: jei būčiau studentė, šį ketvirtadienio vakarą 100% praleisčiau Kaune!

 

 

„Jei būčiau studentė, mane šio ketvirtadienio vakarą 100% rastumėte prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“. Pernai pirmą kartą Lietuvoje organizuotas užsienio prekybos centruose populiarus renginys “Student night” – šiemet Kauną sudrebins dar stipriau. Praėjusiais metais kartu su kolega Orijumi Gasanovu buvome pakviesti tapti šio renginio vedėjais. Patys negalėjome patikėti, koks nemokamų pramogų ir nuolaidų vakarėlis praūžė studentams “Megoje” organizuotoje “Studentų pirkinių naktyje”. Šiemet renginio formatas stipriai išsiplėtė, todėl nesuabejojome antrus metus iš eilės rūpintis vakaro svečių – studentų nuotaika!” - sako radijo ir televizijos laidų vedėja Simona Bandita, kartu su kolega Orijumi Gasanovu vesianti renginį „Studentų pirkinių naktis 2018“.

 

Į jaunimui skirtą šventę ketvirtadienį, spalio 18-ąją, jau antrą kartą studentus ir moksleivius kvies Kaune įsikūręs prekybos ir laisvalaikio centras „Mega“, vienam vakarui virsiantis pramogų įvairove šurmuliuojančiu klubu, kuriame nuotaiką kels merginų reperių duetas „Golden Age“, o dalyvių lauks gausybė staigmenų ir žaidimų su vertingais prizais, net iki 50% siekiančios nuolaidos bei „afterparty“ naktiniame klube „Taboo“.

 

Šventės „Studentų pirkinių naktis 2018“ organizatoriai teigia, kad bet kuris studentas specialiai jiems organizuojamo renginio metu galės pasijusti esąs VIP. Svečius ketvirtadienio vakarą „Megos“ centrinėje aikštėje pasitiks profesionalus fotografas bei video operatorius, visai greta bus galima atsipalaiduoti „pop up“ salelėse, kuriose studentams savo srities profesionalai atliks išskirtinius makiažus, formuos šukuosenas, atliks plaukų tyrimus, teiks dažymo paslaugas, drauge aiškinsis ir išmėgins barzdos formavimo subtilybes, atliks kitas nemokamas grožio procedūras. Taip pat centrinėje aikštėje veiks žaidimų erdvė, čia bus galima pasidaryti nemokamų momentinių nuotraukų bei dalyvauti „Žinių radijo“ „Protų mūšyje“, kuris vyks specialiai šiam renginiui įrengtoje laikinoje “Žinių radijo” studijoje.

 

“Praėjusiais metais skyrėme didelį dėmesį ne tik renginio originalumui sukurti, tačiau domėjomės studentų nuomone, atsiliepimais bei pageidavimais. Vykdėme dalyvių apklausą renginio metu ir šiemet sugrįžtame su dar patrauklesniu formatu. Šį ketvirtadienį “Studentų pirkinių naktis” neapsiribos “Megos” parduotuvėse ir paslaugų vietose teikiamomis nuolaidomis, kuriu, beje, šiemet bus dar daugiau, bei centrinėje aikštėje organizuojamomis nemokamomis pramogomis. Išplėtėme renginio konceptą visame prekybos centre, todėl veiksmas vyks iš viso net keturiose vietose”, – teigė prekybos ir laisvalaikio centrą “Mega” valdančios bendrovės “Baltic RED” rinkodaros departamento vadovė Ieva Goštautaitė-Gedutė.

 

Pirmieji 100 lankytojų, atvykusių ir užsiregistravusių į renginį, pateikę studento arba moksleivio pažymėjimą, dovanų gaus 10-ies eurų vertės „Megos“ dovanų korteles.

 

Jau minėtoje “Megos” centrinėje aikštėje veiks gausybė nemokamų pramogų ir paslaugų, ant scenos atmosferą kaitins jaunimo numylėtiniai Simona Bandita ir Orijus Gasanovas bei televizijos projekto “X faktorius” nugalėtojų, merginų grupės “Golden Age” koncertas.

 

Alėjoje prie parduotuvės „Senukai“ studentai savo jėgas galės išbandyti dronų kovose ir domėtis kitomis technologinėmis naujovėmis, o alėjoje prie parduotuvės „Rimi“ įsikurs studijų bei mainų programų užsienyje galimybių erdvė, veiks finansinio raštingumo mokymai.

 

Aktyviomis rungtimis studentus išjudins prekybos ir laisvalaikio centre “Mega” veikiantis didžiausias Baltijos šalyse sporto, sveikatingumo ir reabilitacijos centras „VS-Fitness“, antrajame aukšte vyks nemokamas boulingo turnyras, o ištvermingiausieji galės varžytis net trijose - cepelinų, mėsainių ir čili sriubos - valgymo varžybose.

 

“Studentų pirkiniu naktis” prekybos ir laisvalaikio centre “Mega” vyks jau šį ketvirtadienį, spalio 18 d., nuo 17 val. Tądien “Megoje” įsikūrusios parduotuvės dirbs vieną valandą ilgiau, iki 22 val. Išskirtinai jiems skirtą renginį studentai kviečiami pratęsti naktiniame klube “Taboo”, į kurį studentai, pateikę “Megoje” registracijos metu gautą renginio apyrankę arba renginio skrajutę, bus įleidžiami nemokamai.

 

Atvykstant į prekybos ir laisvalaikio centrą „Mega“ ir keliaujant iš jo šventės organizatoriai kviečia pasinaudoti „Taxify“ paslaugomis. Bendrovė ketvirtadienio vakarą taikys ypatingus tarifus: nauji „Taxify“ vartotojai su kodu MEGA15 į „Megą“ keliaus nemokamai (jei kelionės kaina sieks iki 15 Eur.), o esamiems klientams bus taikoma 2 eurų nuolaida su kodu MEGA4.

 

 

Aidas Žiliukas

Publicum | Public Relations
Jogailos 4, 01116 Vilnius
M +370 612 81783
a.ziliukas@publicum.lt
www.publicum.lt

Tarptautinio tinklo PROI partnerė | Partner of international network PROI

www.proi.com
 
Bendrinti