Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-10-18 10:25:46

Dėl neetiškų Premjero pasisakymų - kreipimasis į Seimo etikos sargus

Pranešimas spaudai
2018 m. spalio 18 d.

Dėl neetiškų Premjero pasisakymų - kreipimasis į Seimo etikos sargus
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūno pavaduotoja Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė kreipėsi į Seimo Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkę Ritą Tamašunienę dėl Ministro Pirmininko ir Seimo nario Sauliaus Skvernelio pasisakymų.
Antradienio Seimo plenariniame posėdyje, Premjeras Saulius Skvernelis, atsakydamas į opozicijai priklausančio Seimo nario Manto Adomėno klausimą, išsakė tokius teiginius: „.Jūs nešaukite, gerbiamas... Jeigu esate nestabilus, Jums su sveikata kažkas blogai, tai kreipkitės į įstaigas atitinkamas ir Jums, galbūt, padės".
Parlamentarė kreipimesi prašo įvertinti Ministro Pirmininko elgesį, pažymėdama, kad iš Seimo tribūnos tokių pasisakymų neturėtų būti.
„Šis pasisakymas ne tik žemina kitą asmenį, bet taip pat ir visus tuos, kas dešimtmečiais kovoja su psichikos sveikatos sutrikimų stigma. Be to, valstybės politikui yra taikomi aukšti etikos standartai, o tokie pasisakymai nederami vienam iš trijų aukščiausių Lietuvos pareigūnų, užduodą netinkamą toną diskusijai, rodo nepagarbą kolegoms Seime ir yra žalingi valstybės institucijų įvaizdžiui visuomenėje", ᆲ- pažymėjo R. Morkūnaitė-Mikulėnienė.

Seimo TS-LKD frakcijos
Viešųjų ryšių grupė
Tel. (8 5) 2396506
tsfrakcija@lrs.lt
 
 
Bendrinti