Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-10-23 11:42:51

E. Petrauskas priėmė Vokietijos bokso talento iššūkį

 

 

 

Savaitgalį boksininkas Evaldas Petrauskas sužinojo savo būsimą varžovą profesionaliame bokso ringe. Juo tapo vokietis Dustinas Ammannas, kuris pats metė iššūkį Londono olimpinių žaidynių prizininkui.

 

Šis boksininkas jau yra pažįstamas Lietuvos bokso gerbėjams. Rugsėjo mėnesį Kaune vykusiame „Dream boxing“ turnyre jis iškovojo pergalę prieš lietuvį Rafaelį Pašajevą. 

 

Tą patį vakarą, tame pačiame ringe, įvyko ir E. Petrausko debiutas profesionalų bokse. Tuomet savo varžovą iš Ukrainos Denisą Kaušaną lietuvis pasiuntė į nokautą pirmajame raunde. 

 

„Lyg būčiau gavęs iš plytos, tokių stiprių smūgių nebuvau patyręs per visą savo karjerą. Evaldas – tiesiog buldozeris“, – žiniasklaidoje tada skambėjo ukrainiečio žodžiais apie E. Petrausko debiutą.

 

Jau yra aišku, kad kova įvyks lapkričio 17 dieną Vilniuje, „Siemens“ arenoje,  „HERO'S KOK WORLD SERIES“ turnyro metu. 

 

Pats E. Petrauskas neskubėjo prognozuoti būsimos kovos baigties. „Visi boksininkai, kurie žengia į ringą, yra verti pagarbos. Manau, kad bus įdomi kova, todėl labai jos laukiu. O ten jau pamatysime, kurio ranką į viršų iškels teisėjas“, – sake E. Petrauskas.

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=4vleXsXliI8

 

 

 

KOKFIGHTS.COM I MMABUSHIDO.COM I BUSHIDO.LT

 

 

 

 
Bendrinti