Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-10-25 14:44:16

Klaipėdos rajono savivaldybei – Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių nugalėtojų taurė

Spalio 25 dieną Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos posėdžio metu Lietuvos asociacijos „Sportas visiems“ prezidentas Algis Bronislavas Vasiliauskas ir generalinis sekretorius Giedrius Grybauskas Klaipėdos rajono savivaldybei įteikė taurę ir diplomą, kuriais pažymima, kad Klaipėdos rajono savivaldybė bendroje įskaitoje tapo absoliučia Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių nugalėtoja. Taurė bei diplomas įteikti ir Gargždų seniūnijai, kuri žaidynėse laimėjo III vietą.

Rugsėjo mėnesį Jonavoje baigėsi XI Lietuvos seniūnijų vasaros sporto žaidynių finalinės varžybos. Tai didžiausias masiško sporto sisteminis renginys, apimantis plačiausią šalies geografiją. Šių žaidynių idėja – pakviesti visus šalies gyventojus reguliariai sportuoti gyvenamosiose vietose ir tokiu būdu didinti jų fizinį aktyvumą kaip svarbiausią sveikatingumo veiksnį.

Kaip ir kasmet, į seniūnijų žaidynių finalą suvažiuoja apie 2000 sporto mėgėjų iš daugiau nei 55 savivaldybių. Dalyviai varžosi krepšinio, tinklinio, futbolo, virvės traukimo, šaškių, šachmatų, smiginio, stalo teniso ir seniūnų trikovės varžybose.

Daugiausia taškų bendroje įskaitoje surinkusi Klaipėdos rajono savivaldybės delegacija apgynė nugalėtojų vardą ir šiais metais laimėjo žaidynes (255 tšk.). II vietą iškovojo Utenos rajono savivaldybė (246 tšk.) , trečią vietą − Kėdainių rajono savivaldybė (139 tšk.).

Džiugu, kad Klaipėdos rajono sportininkai jau keletą pastarųjų metų yra tarp stipriausių Lietuvos savivaldybių. Sporto mėgėjų dėka sportas rajone gyvuoja ir džiugina pergalėmis. Sporto centras bei Klaipėdos rajono savivaldybė dėkoja visiems mūsų sporto entuziastams, kurie nepagailėjo laiko ir energijos bei atstovavo  rajonui šiose žaidynėse.

Klaipėdos rajono savivaldybės informacija
 
Bendrinti