Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-11-04 10:04:46

PRANEŠIMŲ APIE YPATINGUS ĮVYKIUS IR NUSIKALSTAMAS VEIKAS SUVESTINĖ

 

 

 

POLICIJOS DEPARTAMENTAS PRIE LIETUVOS RESPUBLIKOS VIDAUS REIKALŲ MINISTERIJOS

 

PRANEŠIMŲ APIE YPATINGUS ĮVYKIUS IR NUSIKALSTAMAS VEIKAS SUVESTINĖ

2018 m. lapkričio 3 d.

 

Sveikatos sutrikdymai

Lapkričio 3 d. apie 14 val. 30 min. Druskininkuose, Avirės g., name, išgertuvių metu, kilus konfliktui, namo šeimininkas (g. 1990 m.) peiliu sužalojo vyrą (g. 1983 m.), kuris dėl durtinės žaizdos kojoje, suteikus med. pagalbą, gydomas ambulatoriškai. Neblaivus (2,91 prom.) įtariamasis uždarytas į areštinę.

Lapkričio 3 d. apie 18 val. Panevėžyje, Nemuno g., bute, moteris peiliu sužalojo neblaivų (3,04 prom.) vyrą (g. 1971 m.), kuris dėl durtinės žaizdos krūtinėje paguldytas į ligoninę. Įtariamoji neblaivi (2,21 prom.) (g. 1967 m.) uždaryta į areštinę.

Lapkričio 3 d. apie 14 val. 30 min. į Kauno ligoninę iš Kauno, Josvainių g., pristatytas ir dėl šautinės-plėštinės žaizdos kairėje kojoje paguldytas vyras (g. 1988 m.), kuris paaiškino, kad jį sužalojo automobilis. Vėliau vyras pasakė, kad į jį kažkas šovė.

Plėšimai

Lapkričio 3 d. apie 20 val. 15 min. Alytuje, Statybininkų g., į kebabinę užėjo vyriškis, kuris darbuotojai (g. 1998 m.) į galvą įrėmė daiktą, panašų į ginklą ir iš kasos aparato pagrobė apie 70 eurų.

Rasti žmonių lavonai

Lapkričio 3 d. apie 15 val. 30 min. Vilniuje, Geležinio Vilko g., ant daugiabučio namo priestato stogelio, rastas apie 35 metų amžiaus nenustatytos tapatybės vyriškio kūnas. Įtariama, kad vyriškis iškrito iš balkono ir mirtinai susižalojo.

Kiti įvykiai

Lapkričio 3 d. apie 2 val. 30 min. Rokiškio r., Čelkių k., namo kieme, iš atvažiavusio automobilio „VW Golf“ išlipo du vyriškiai, kurių vienas kieme buvusiam jaunuoliui (g. 2000 m.) įrėmė į galvą daiktą, panašų į pistoletą, ir pagrasino nušauti. Vėliau vyriškis sudavė jaunuoliui daikto, galimai pistoleto, rankena į veidą, taip sukeldamas jam fizinį skausmą. Nukentėjusysis į medikus nesikreipė.

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais

Lapkričio 3 d. 21 val. 23 min. į Kauno apskr. VPK kreipėsi moteris (g. 1984 m.), kuri pareiškė, kad Kaune, A. Smetonos al., namuose, prieš ją smurtauja neblaivus vyras. Į įvykio vietą atvykus policijos pareigūnams, sulaikomas vyriškis pasipriešino ir spyrė Kauno apskr. VPK Patrulių rinktinės pareigūnams. Įtariamasis neblaivus (1,45 prom.) (g. 1978 m.) uždarytas į areštinę. Pareigūnai į gydymo įstaigas nesikreipė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 286 str.

Lapkričio 3 d. apie 15 val. 45 min. iš Kauno apskr. VPK Jonavos r. PK patalpų pasišalino įtariamasis pagal BK 180 str. 1 d. ir 140 str. 1 d. nepilnametis (g. 2001 m.).

Valstybės tarnautojo papirkimas

Lapkričio 3 d. apie 15 val. 30 min. Vilniaus r., Visalaukio k., vyras (g. 1974 m.), siekdamas išvengti baudžiamosios atsakomybės už KET pažeidimą (automobilį vairavo neblaivus (2,46 prom.)), Vilniaus apskr. VPK Kelių policijos valdybos Kelių patrulių rinktinės vyriausiesiems patruliams davė 200 eurų kyšį. Įtariamasis uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 227 str. 2 d. ir 281 str. 7 d.

 

PASTABOS:

1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.

2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.

3. Visas suvestines rasite mūsų interneto svetainėje https://policija.lrv.lt/suvestines.

--

Pagarbiai


Policijos departamento Komunikacijos skyrius

Tel. (8 5) 271 9724
El. p. spauda@policija.lt

www.policija.lt
www.facebook.com/Lietuvos.policija

Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva

 

 

 

 


Sioje zinuteje ir (ar) jos prieduose pateikiama informacija skirta naudoti istaigos viduje ir jos turinio atskleidimas gali buti ribojamas. Ji yra skirta tik adresatui. Jeigu zinute adresuota ne Jums, Jus neturite teises sios zinutes ar jos priedu kopijuoti, platinti ar kitaip perduoti ju turinio kitiems asmenims, tokiu atveju prasome Jusu nedelsiant pranesti apie tai sios zinutes siuntejui - informuoti ji telefonu ar elektroniniu pastu, o sia zinute ir visus jos priedus istrinti is savo sistemos. Is anksto dekojame.

This message and/or it's attachments are designated for internal use only and may be privileged or otherwise protected from disclosure. It is for the exclusive use of the intended recipient. If you are not the intended recipient you must not copy this message or attachment or disclose, distribute or disseminate the contents to any other person. In such case, please inform the sender of the message by sending an email or a call and delete this message and any attachment from your system. Thank you in advance.
 
Bendrinti