Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-11-05 09:49:46

Papildyta lapkričio 5 d., pirmadienio, spaudos konferencijos Seime

 

2018 m. lapkričio 5 d. pranešimas žiniasklaidai

 

SPAUDOS KONFERENCIJŲ SALĖJE

 

10 val.

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos spaudos konferencija „Demokratijos šventė". Spaudos konferencijoje bus aptarti pirminiai TS-LKD rinkimai ir jų rezultatai. Dalyvauja: Seimo narys, TS-LKD Centrinės rinkimų komisijos pirmininkas Arvydas Anušauskas ir TS-LKD vykdomoji sekretorė Aistė Gedvilienė.  

 

10.30 val.

 

įvyks Seimo Lietuvos socialdemokratų darbo frakcijos narės, Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkės Rimantės Šalaševičiūtės spaudos konferencija „Registras - apynasris seksualiniams nusikaltėliams, siekiantiems dirbti su vaikais".

Dalyvauja: Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos viceministrė Vilma Augienė, teisingumo viceministras Ernestas Jurkonis, Vidaus reikalų ministerijos Viešojo saugumo ir migracijos politikos departamento Visuomenės saugumo skyriaus vedėjas Darius Vasaris ir vyriausioji specialistė Lina Bučienė, Informacinės visuomenės plėtros komiteto prie Susisiekimo ministerijos Informacinių išteklių skyriaus patarėjas Julius Belickas, Kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu centro vadovė Kristina Mišinienė.

 

Spaudos konferencijos transliuojamos tiesiogiai internetu ir Seimo „YouTube" paskyroje. Stebintiems transliacijas yra galimybė užduoti klausimus prelegentams. Nuoroda į klausimų uždavimo sistemą bus matoma tik spaudos konferencijos metu. Esant galimybei, į nespėtus atsakyti klausimus spaudos konferencijos dalyviai atsakys po spaudos konferencijos el. paštu.

Internete ir Seimo „YouTube" paskyroje galima rasti spaudos konferencijų įrašus.

 

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro vyriausioji specialistė

Monika Kutkaitytė

Tel. (8 5) 239 6666, el. p. monika.kutkaityte@lrs.lt




 
Bendrinti