Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-11-06 15:49:10

Kauno apylinkės teismas


Kaunas
2018-11-06

20-MEČIO NUŽUDYMU ĮTARIAMAS KAUNIETIS SUIMTAS TRIM MĖNESIAMS

Kauno apylinkės teismas trijų mėnesių laikotarpiui leido suimti kaunietį A. N., kuris yra įtariamas peiliu nužudęs jauną vyrą ir dar vieną sužalojęs. Jam taip pat yra pateikti įtarimai dėl narkotinių medžiagų laikymo.

„Įtariamasis A. N. nedeklaravęs gyvenamosios vietos, nedirba, neturi šeimos, legalaus pragyvenimo šaltinio. Vien šiuo metu jis yra įtariamas trijų nusikaltimų padarymu - vieno labai sunkaus ir dviejų nesunkių tyčinių nusikaltimų, o prieš tai - grasinimu nužudyti savo draugę", - pažymima teismo nutartyje.

Teismas daro išvadą, kad anksčiau penkis kartus teistas įtariamasis A. N., būdamas laisvėje, suvokdamas gresiančios atsakomybės bei galimos realios laisvės atėmimo bausmės neišvengiamumą, darys kitus naujus nusikaltimus.

„Įtariamasis kitame jo atžvilgiu atliekamame tyrime jau yra pažeidęs paskirtos kardomosios priemonės sąlygas gyventi skyriumi ir neieškoti ryšių su nukentėjusiąja, todėl yra pagrindo manyti, kad jei jam bus paskirta švelnesnė kardomoji priemonė nei suėmimas, jis bėgs (slėpsis) nuo ikiteisminio tyrimo pareigūnų, prokuroro ar teismo", - rašoma nutartyje.

30-metis A. N. yra įtariamas 2018 m. lapkričio 04 d. Kaune, Muravos g., būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, kilusio konflikto metu vienam iš su juo buvusių vyrų dūrė peiliu į pažasties sritį, kitam - į pilvą. Pastarasis dėl patirtų sužalojimų mirė Kauno klinikose. Tą pačią dieną įtariamojo A. N. bute rastas plastikinis maišelis su baltos spalvos milteliais, galimai narkotine sintetine medžiaga.

Šią nutartį per 20 dienų galima skųsti Kauno apygardos teismui.

Cituodami arba kitaip platindami šią informaciją, nurodykite informacijos šaltinį.
Vaida Bytautė
Kauno apylinkės teismo pirmininko
padėjėja (ryšiams su žiniasklaida ir visuomene)
Tel. (8 37) 466 200, mob. 8 645 14033
El. p. vaida.bytaute@teismas.lt
https://kauno.teismai.lt
Sekite mus www.facebook.com/LietuvosTeismai


 
 
Bendrinti