Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-11-07 08:56:28

2018-11-07 Klaipėdos apskr. VPK įvykių suvestinė

 

 

2018-11-07, 1:16 val., buvo gautas pranešimas, kad Kretingoje, Žemaitės al., išlaužtos sodo technikos parduotuvės durys. Iš parduotuvės, pirminiais duomenimis, pavogta: 15 vnt. motorinių benzopjūklų, 4 vnt. elektrinių pjūklų, 3 vnt. akumuliatorinių pjūklų, 4 vnt. betono pjaustyklių, visi įrankiai STIHL firmos. Be to, pavogtos dvi žoliapjovės- robotai VIKING. Padaryta žala – apie 15000 eurų.

 

2018-11-06 Klaipėdos m. PK gautas merginos, gim. 2000 m., pareiškimas apie tai, kad 10:40 val. Taikos pr. Klaipėdoje, profesinėje mokykloje, buvo pavogtas jai priklausantis telefonas, kurio vertė – 300 eurų.

 

2018-11-05, 16:52 val., gautas pranešimas apie eismo įvykį Gargžduose, Kvietinių g., kurio metu nukentėjo žmogus. Nustatyta, kad mergina, gim. 1999 m., vairavo automobilį „Audi A6“ ir partrenkė per nereguliuojamą pėsčiųjų perėją ėjusią pėsčiąją, gim. 2008 m. Sužalota mergaitė išvežta į ligoninę. Vairuotoja buvo visiškai blaivi. Iš ligoninės gautas pranešimas, kad nukentėjusiajai nustatyti sužalojimai: galvos sumušimas, nubrozdinimas, galvos smegenų sukrėtimas, plaštakos, kelio sumušimai. Ji paguldyta į Traumatologijos skyrių.

 

2018-11-05, 20:09 val., gautas pranešimas, kad Plungės r., kelyje Plungė-Vėžaičiai, 28.4 km., Jurjonų k. ribose, įvyko eismo įvykis. Mergina, gim. 1999 m., vairavo automobilį „BMW“, įvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir kaktomuša susidūrė su iš priešpriešos, tiesiai, atvažiavusiu automobiliu „MB S35“, kurį vairavo vyras, gim. 1967 m. Eismo įvykio metu susižalojo „MB“ vairuotojas ir keleivė, gim. 2005 m., bei BMW vairuotoja, kurie iš eismo įvykio vietos nuvežti į ligoninę. Iš ligoninės gautas pranešimas, kad vyriškiui nustatyti galvos sumušimas, kulnakaulio lūžimas, plaučio, alkūnės sumušimai, paguldytas į Reanimacijos skyrių. Merginai nustatyti sužalojimai: kelio sumušimas, kulnakaulio lūžimas, blauzdos suspaudimas, stipinkaulio lūžimas, paguldyta į Reanimacijos skyrių. Mergaitės sužalojimai: daugybinės plėštinės lūpos žaizdos, plaštakos žaizda, rankos čiurnos raiščių plyšimas, galvos smegenų sukrėtimas. Paguldyta į Traumatologijos skyrių.

 

Su pagarba

Jūratė Albrektienė

Klaipėdos apskr. VPK Komunikacijos grupė

Tel. 8-700 60998

 


Sioje zinuteje ir (ar) jos prieduose pateikiama informacija skirta naudoti istaigos viduje ir jos turinio atskleidimas gali buti ribojamas. Ji yra skirta tik adresatui. Jeigu zinute adresuota ne Jums, Jus neturite teises sios zinutes ar jos priedu kopijuoti, platinti ar kitaip perduoti ju turinio kitiems asmenims, tokiu atveju prasome Jusu nedelsiant pranesti apie tai sios zinutes siuntejui - informuoti ji telefonu ar elektroniniu pastu, o sia zinute ir visus jos priedus istrinti is savo sistemos. Is anksto dekojame.

This message and/or it's attachments are designated for internal use only and may be privileged or otherwise protected from disclosure. It is for the exclusive use of the intended recipient. If you are not the intended recipient you must not copy this message or attachment or disclose, distribute or disseminate the contents to any other person. In such case, please inform the sender of the message by sending an email or a call and delete this message and any attachment from your system. Thank you in advance.
 
Bendrinti