Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-11-07 08:57:56

Vilniaus AVPK įvykių ir nusikaltimų suvestinė

 

 

 

PRANEŠIMŲ APIE YPATINGUS ĮVYKIUS IR NUSIKALSTAMAS VEIKAS VILNIAUS APSKRITYJE SUVESTINĖ

2018 m. lapkričio 7 d.

 

Lapkričio 6 d. apie 9 val. Vilniuje, V. A. Graičiūno g., pastebėta, kad iš sandėliuko, sugadinus kabamąją spyną, pavogta keturios žieminės padangos ir apie 90 sunkvežimio durų deflektorių. Nuostolis ‒ 2 145 eurai.

Lapkričio 6 d. 8 val. Vilniaus r., Avižienių sen., Riešės k., pastebėta, kad iš įrenginėjamo namo, atspaudus plastikines duris, pavogta katilas, siurbliai, įvairūs įrankiai. Kas dar buvo pavogta ir nuostolis tikslinama.

Lapkričio 6 d. apie 11 val. gautas pranešimas, kad lapkričio 2 d. apie 23 val. 20 min. Vilniuje, Žirmūnų g., iš aptvertos ir saugomos teritorijos pavogta penki dviračiai. Nuostolis ‒ 3 500 eurų.

Lapkričio 5 d. apie 6 val. Vilniuje, Ozo g., pastebėta, kad iš automobilio „Ford Tranzit“, parinkus raktą, pavogta kortelių skaitytuvas, prekių skenavimo aparatas, mobiliojo ryšio telefonas. Nuostolis ‒ 2 020 eurų.

Lapkričio 6 d. apie 14 val. Vilniuje, Geležinio Vilko g., į moters (gimusios 1938 m.) butą atėjusi nepažįstama moteris apgaule, neva dėl pensijos kėlimo, išviliojo 340 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 182 str. 1 d.

 

PASTABOS:

1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.

2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.

3. Visas suvestines rasite mūsų interneto svetainėje http://vilnius.policija.lrv.lt/suvestines

 

-- 
Pagarbiai  
 
 
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato 
Komunikacijos poskyris 
Tel. (8 5) 271 6162, mob. tel. +370 671 07554 
El.p. vilniausvpk.vos.vrp@policija.lt 
 
Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas 
Birželio 23-iosios g. 16, LT-03602 Vilnius 
Interneto svetainės adresas: 
www.vilnius.policija.lrv.lt 

Sioje zinuteje ir (ar) jos prieduose pateikiama informacija skirta naudoti istaigos viduje ir jos turinio atskleidimas gali buti ribojamas. Ji yra skirta tik adresatui. Jeigu zinute adresuota ne Jums, Jus neturite teises sios zinutes ar jos priedu kopijuoti, platinti ar kitaip perduoti ju turinio kitiems asmenims, tokiu atveju prasome Jusu nedelsiant pranesti apie tai sios zinutes siuntejui - informuoti ji telefonu ar elektroniniu pastu, o sia zinute ir visus jos priedus istrinti is savo sistemos. Is anksto dekojame.

This message and/or it's attachments are designated for internal use only and may be privileged or otherwise protected from disclosure. It is for the exclusive use of the intended recipient. If you are not the intended recipient you must not copy this message or attachment or disclose, distribute or disseminate the contents to any other person. In such case, please inform the sender of the message by sending an email or a call and delete this message and any attachment from your system. Thank you in advance.
 
Bendrinti