Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-11-07 11:39:41

Pranešimas spaudai: „Šiaulių naktyse" sukurtą meną pavers šukių ir duženų krūva


Pranešimas spaudai: „Šiaulių naktyse" sukurtą meną pavers šukių ir duženų krūva
„Šiaulių naktys" ir VIRUS festivaliai suvienijo jėgas ir pristato meno naikinimo performansą. Jau šiandien, 18 val. buvusio restorano „Baltija" patalpose (Vilniaus g. 166, bulvare tarp Dvaro ir Varpo gatvių) vyks Adomo Žudžio instaliacijos „SHARD" naikinimo akcija #KILOWandalai'1, dalyvaujant nuostabiajam berniukų ir jaunuolių chorui „Dagilėlis". Performansą atliks patyrę griovėjai Domas Komandieris ir Robertas Vilimas. Jiems talkins operatorė Lina.
Bus daug veidrodžio šukių, tad įspėjame būti budriems ir saugoti save bei aplinkinius!
Profesionalaus ir puikaus jaunojo menininko A.Žudžio instaliacija „SHARD" buvo sukurta „Šiaulių naktys" socialinių kūrybinių dirbtuvių #KILOWAC metu š. m. rugpjūčio 20-26 d. Visą savaitę vykusiame festivalyje šiauliečiai ir miesto svečiai galėjo tiesiogiai stebėti, kaip yra kuriamas menas.
Kurti meną nėra lengva. Bet naikinti meną? „Šiaulių naktys" niekada neplaukė pasroviui ir visuomet siekė išplėsti ribas, laužyti nusistovėjusias normas. Tad kai pamatėme, kokį grožį sukūrė A.Žudys, suvokėme, kad tai yra per daug gražu, kad būtų palikta ant šios žemės paviršiaus. Todėl po ilgų diskusijų buvo nuspręsta šį kūrinį dar gražiau ir įspūdingiau sunaikinti! Vyksmą dedikuojame modernaus meno festivaliui VIRUS'23.
Ar kada tai matėte Šiauliuose ar Lietuvoje - meno naikinimą? Tad šiandien turėsite puikią galimybę pamatyti ne tik kaip buvo kuriamas menas, bet ir kaip jis yra naikinamas. Meną naikinti padės Šiaulių pasididžiavimas berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis" - pasirodymo metu dalyvaus net 60 choristų!
Esame ne pelno siekianti organizacija, todėl mūsų pastangos be rėmėjų nebūtų įmanomos. Todėl nuoširdžiai reiškiame padėką rėmėjams, be kurių šis renginys nebūtų įvykęs.
Jolanta Šlaustienė (UAB Jolma), BUSTO nekilnojamojo turto brokeris Darius Komandieris, kavinė „Kapitonas Morganas", „Senoji smuklė", UAB „Garas LT", UAB „Serpas". Berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis".
Taip pat nuoširdus ačiū nuolatiniams rėmėjams, kurie visuomet tikėjo ir pasitikėjo mumis: „Šiaulių bankas", telekomunikacijų įmonė SPLIUS, UAB Falkana, UAB Giftika, UAB Laurema, UAB Elga ir kitiems. Be jūsų nebūtų mūsų!
„Šiaulių naktų" inf.
Nuotr. aut.
 
 
Bendrinti