Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-11-08 07:21:42

POLICIJOS DEPARTAMENTAS PRIE LIETUVOS RESPUBLIKOS VIDAUS REIKALŲ MINISTERIJOS

 

2018 m. lapkričio 7-8 d.

PRANEŠIMŲ APIE YPATINGUS ĮVYKIUS IR NUSIKALSTAMAS VEIKAS SUVESTINĖ

 

Sveikatos sutrikdymai

Lapkričio 7 d. apie 20 val. 30 min. Vilniuje, Antakalnio g., prie parduotuvės, iš matymo pažįstamas vyras, peiliu sužalojo kitą vyrą (g. 1968 m.), kuris dėl dešinės rankos dilbio ir plaštakos žaizdų, suteikus med. pagalbą, gydomas ambulatoriškai. Neblaivus (0,82 prom. Alkoholio) įtariamasis (g. 1979 m.) uždarytas į areštinę.

Kiti įvykiai

Lapkričio 7 d. apie 15 val. 28 min. Šalčininkų r., Šalčininkėlių k., Vilniaus g., policijos pareigūnai sustabdė automobilį „Mercedes Benz ML 55 AMG", kurį vairavo vairuotojas (g. 1988 m.). Automobilyje rasta ir paimta apie 11 000 cigarečių pakelių „FEST". Įtariamasis uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 199-2 str. 1 d.

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais

Lapkričio 7 d. apie 23 val. 21 min. į Vilniaus ligoninę dėl dešinės plaštakos ir kairios šlaunies sužalojimų kreipėsi bei po medikų apžiūros gydomas ambulatoriškai tarnybos metu uniformuotas Vilniaus apskr. VPK Patrulių rinktinės vyriausiasis patrulis (g. 1996 m.), kuris medikams paaiškino, kad tą pačią dieną apie 23 val. Vilniuje, Žirmūnų g., pažeidėjas jį sužalojo tarpduryje prispausdamas buto durimis.

Lapkričio 8 d. apie 1 val. 33 min. Ukmergėje, Deltuvos g., policijos pareigūnams stabdomas nestojo automobilis „VW Passat", kuris dideliu greičiu pavojingai manevruodamas kėlė grėsmę eismo saugumui. Siekiant sustabdyti minėtą transporto priemonę Vilniaus apskr. VPK Ukmergės r. PK vyriausiasis patrulis iš tarnybinio ginklo iššovė tris šūvius į automobilio ratus, dėl ko nesuvaldytas automobilis nuvažiavo nuo kelio ir apsivertė ant stogo. Po eismo įvykio sulaikytas neblaivus (1,10 prom. alkoholio) automobilio vairuotojas (g. 1990 m.).

PASTABOS:

1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.

2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.

 
 
Bendrinti