Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-11-29 17:43:36

Laidai „Labas rytas, Lietuva” – 31-eri

 

 

PRANEŠIMAS ŽINIASKLAIDAI

2018 11 29

 

 

 

Rytoj, lapkričio 30 d., vienintelei Lietuvoje ryto informacinei-pramoginei televizijos laidai „Labas rytas, Lietuva” sukanka 31-eri. Ta proga rytojaus laidą pasikeisdami po valandą ves visi trys jos vedėjai – Eglė Daugėlaitė, Jovita Vitkauskė ir Ignas Krupavičius.

 

„Kuris vedėjas pasirodys kurią valandą, telieka staigmena žiūrovams, – šypsosi laidos prodiuserė Justė Tamošaitienė. – Esam parengę ir daugybę kitų staigmenų ir dovanų, ne tik žiūrovams, bet ir laidos svečiams. Visą rytą eteryje liesis gyva muzika – mus pasveikinti atvyks sparčiai populiarėjanti, liaudies muziką moderniai atliekanti grupė „Okata“ ir šiltais Pietų Amerikos ritmais Lietuvą linksminantys tautiečiai „Parranda Polar“.“

 

„Koks gimtadienis be torto, skanumynų, muzikos, šokių? Rytoj pasinersime į minčių zoologijos sodą, pamėginsime išlaisvinti jumyse slypinčius liūtus, o pasaką paseks žinomas dailininkas Stasys Eidrigevičius“, – rytojaus laidą stebėti kviečia I. Krupavičius.

 

Jovita Vitkauskė sako norinti pirmiausia pasveikinti tuos, kurie kūrė, kuria ir kurs šią laidą, nes stipri komanda – laidos pagrindas, o šiuo metu, pasak Jovitos, ji tokia ir yra: „Visiems kolegoms norėčiau palinkėti lengvų rytų, o mūsų žiūrovams – įdomaus ir gero laiko su mumis.“

 

Per tris dešimtmečius „Labą rytą“ vedė kone keturios dešimtys vedėjų, tarp kurių – garsūs žurnalistai Henrikas Vaitiekūnas, Vytautas Kvietkauskas, Algimanta Žukauskienė, Skirmantas Pabedinskas, Edita Mildažytė, Andrius Tapinas, Živilė Vaškytė, Lavija Šurnaitė, Modestas Naudžius, Raigardas Musnickas, Jogaila Morkūnas, Gražina Sviderskytė, Ingrida Žaltauskaitė, Guoda Pečiulytė ir daugelis kitų.

 

Ilgiausiai „Labą rytą“ vedė dabartinis jo vedėjas Ignas Krupavičius. Jo stažas – jau 11 metų. Eglė Daugėlaitė prie laidos vairo stojo prieš 6-erius metus. Beje, už savo vedamą laidą ji yra vos mėnesiu jaunesnė. Šią vasarą „Labą rytą“ papildė trečioji vedėja Jovita Vitkauskė.

 

„Labo ryto“ gimtadienio laidos anonsas: https://youtu.be/S7_O6_4QzuI

 

„Labas rytas, Lietuva“ – kiekvieną darbo dieną nuo 6 iki 9 val., šeštadieniais – nuo 9 iki 12 val. per LRT TELEVIZIJĄ ir LRT.LT.

http://eureka.lrt.lt/signature.jpg

Virginija Bunevičiūtė

Atstovė ryšiams su visuomene

S. Konarskio g. 49,
LT-03123 Vilnius
Tel. +3705 236 3240
Mob. +370 686 91963
Faks. +370 5 2363208
lrt@lrt.lt www.lrt.lt
 
Bendrinti