Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-11-29 20:40:23

Projektas “Ištirk energiją energingai 2018”

 

 

UAB RENERGA

Projektas

“Ištirk energiją energingai 2018”

2018 – 12 – 06/07

 

Kiek energijos Lietuvoje yra pagaminama naudojant atsinaujinančius energijos šaltinius? Kaip veikia hidroelektrinės? Į visus kylančius klausimus atsakinėsime, žinias glinsime bei savo paruoštus projektus pristatinėsime uždarymo renginyje - VIKTORINOJE „Ištirk energiją energingai 2018“.

Lygiai po savaitės, gruodžio 6-7 dienomis, į pačią Lietuvos širdį, suplūs 40 moksleivių iš visų Lietuvos kampelių, jų mokytojos bei projekto pagrindiniai rėmėjai - UAB “Renerga” atstovai.

Artėjančios viktorinos tikslas – suprasti elektros gamybos procesą skirtingose elektrinėse, pastebėti skirtumus, lyginant elektrines parengti pranešimą ir argumentuoti, kuo elektrinė yra perspektyvi ir naudinga Lietuvai.

Projektas – remiama UAB „Renergos“, priklausančios Achemos grupei, jau daug metų vyktanti iniciatyva, skirta skatinti jaunus žmones domėtis atsinaujinančia energetika, dalintis atradimais bei skleisti šią žinią savo bendraamžiams.

UAB „Renerga" viena iš pirmųjų Lietuvoje pradėjo vystyti alternatyviąją energetiką ir iš karto ėmėsi socialinės bei švietėjiškos veiklos. Bendrovė laikosi nuostatos, kad nepakanka tik patiems tausoti gamtą - būtina įtraukti į aplinkosauginę veiklą vietos bendruomenę, skatinant tausoti ir puoselėti savo kraštą bei rūpintis gamta, atsižvelgia į visų suinteresuotų dalyvių išreikštas pozicijas bei visuomenės lūkesčius, prisideda prie visapusiškos socialinės gėrovės kūrimo. Tai skatina moksleivius palaikyti tvaraus vystymosi idėjas, skleisti jas tarp bendraamžių, padeda gerinti žaliosios energetikos bei bendrovės įvaizdį bendruomenių akyse.

                      Projekte, kiekvienos komandos laukia iššūkiai. Pirmasis etapas – projektų pristatymas bei pranešimas apie atsinaujinančią energetiką bei jos perspektyvas pasaulyje bei Lietuvoje. Antoji dalis – viktorina. Patikrinsime, kiek žinių moksleiviai sukaupė dalyvaudami edukacinėje vasaros stovykloje, bei ruošdami asmeninius projektus, bei trečioji, bene sunkiausia ir daugiausiai pasiruošimo reikalaujanti užduotis – debatai „Tvarus energijos vystymasis Lietuvoje“, kurių tikslas - išdiskutuoti, kuriems atsinaujinančių elektros energijos šaltiniams būtų teikiamas prioritetas.

                      Susitikimą bei projekto uždarymą vainikuos pramogos, dovanos, Kalėdinės nuotaikos bei pažintis su Vilniaus miestu. Tikimės, kad šioje programoje dalyvaujantys ir kasmet vis labiau įsitraukiantys jaunuoliai papildys savo žinių bagažą atsinaujinančios energetikos klausimais, skleis tvarios energetikos idėjas plačiai visuomenei bei prisidės prie mūsų brangiausio turto – Žemės tausojimo.

 

 

 

Stovyklos partneriai

Anykščių ir Kretingos rajonų švietimo įstaigos: 

Respublikinė ir regioninė žiniasklaida;

Vykdytojas VšĮ Oranžiniai sparnai.Papildomos informacijos teirautis:

 

Organizatorius: UAB „Renerga“

Referentė Jurgita Broersen

Mob. 8 640 27038
Tel. 8 349 56627
Faksas/Fax: 8 349 56046
El. pastas/Email: jurgita@renerga.lt

 

Vykdytojas: VšĮ Oranžiniai sparnai

Projekto koordinatorė Agnė Bagdanskytė

Mob. +370 629 97773

info@mgenijus.lt
 
Bendrinti