Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-11-30 06:59:06

Gabrielė Gvazdikaitė išleido antrąjį albumą

 

PRANEŠIMAS SPAUDAI

2018-11-29

Kaunas

 

 

 

Krikščioniškosios muzikos atlikėja Gabrielė Gvazdikaitė išleido antrąjį studijinį albumą „Ateitis su viltimi“. Kompaktinėje plokštelėje yra 15 kompozicijų, kuriose skamba švelnūs akustinės gitaros garsai, sielos gelmes užliejančios styginių kvarteto melodijos, subtili perkusija, sodrūs ir melodingi violončelės pragrojimai, klavišinių instrumentų tapomi muzikiniai peizažai, į dangų skriejančios fleitos melodijos ir, žinoma, unikalus Gabrielės Gvazdikaitės balsas.

 

„Albumas vadinasi „Ateitis su viltimi“, nes šiandien mūsų tautai labai reikalinga viltis. Nemažai žmonių bijo ateities, nes nežino, kas jų laukia, ir tas neužtikrintumas atneša baimę, abejones ir neviltį. Visų albume skambančių kompozicijų tekstai yra sklidini vilties, nes tai melodijomis virtę gyvi žodžiai iš Biblijos. Būtent Šventąjame Rašte šiandien mes galime atrasti tikrąją viltį“, - sako projekto prodiuseris, XFM radijo laidos „Iš mirties į gyvenimą“ redaktorius Tadas Daujotas. Biblijoje, Jeremijo pranašystės 29 skyriaus 11 eilutėje yra parašyta: „Aš žinau, kokius sumanymus turiu dėl jūsų, – sako Viešpats. – Sumanymus jūsų gerovei, o ne nelaimėms, ir ateitį su viltimi.“

 

Birželio mėnesį „Lapės records“ studijoje įrašytas albumas buvo gyvai filmuojamas, o antrasis vaizdo klipas „Nauji vynmaišiai“ jau pasirodė YouTube kanale. https://youtu.be/Jqh80mWwiKc

 

Visi norintys išgirsti gyvai atliekamą Gabrielės Gvazdikaitės ir grupės pasirodymą, š. m. gruodžio 1 dieną, šeštadienį, 12 valandą kviečiami į LITEXPO parodų rūmus Vilniuje, kur vyks Nacionalinė maldos diena. Šiame prasmingame renginyje taip pat dalyvaus atlikėjai: Vaidas Vyšniauskas, Judita Leitaitė, Vytautas Juozapaitis, Džiuljeta Baužienė, Gabrielė Gvazdikaitė, jungtinis evangelinių bažnyčių choras, Nerijaus Šatinsko vadovaujamas styginių ansamblis, evangelinių bažnyčių dvasininkai, Vilniaus miesto meras.

 

Renginio metu galėsite ne tik išgirsti gyvai atliekamų Gabrielės Gvazdikaitės giesmių, bet ir įsigyti naujai išleistą albumą. Tiesa, kompaktinė plokštelė yra nepardavinėjama, bet dovanojama, o žmonės, norintys prisidėti prie atlikėjos kūrybinės veiklos, turės galimybę paaukoti.

 

Interneto platformose iTunes, Spotify, Deezer, Apple Music, Google Play Music, Shazam Gabrielės Gvazdikaitės ir grupės albumas „Ateitis su viltimi“ pasirodys gruodžio 12 dieną, o AGATA sukurtoje platformoje www.pakartot.lt visą albumą galėsite pasiklausyti jau nuo gruodžio 1 dienos.

 

Daugiau informacijos www.gabrielegvazdikaite.lt

 

VšĮ „Prabudimo orkestras“

Direktorius Tadas Daujotas

prabudimo@orkestras.org

+370 636 85502
 
Bendrinti