Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-12-04 13:39:11

Popietę Šiauliuose duris atvėrė atnaujinta lietuviško prekybos tinklo „Maxima" parduotuvė

 

                

Šiauliečiai šventes pasitinka atsinaujinę - antradienio popietę duris atvėrė atnaujinta lietuviško prekybos tinklo „Maxima" parduotuvė, adresu Tilžės g. 44. „X" formato parduotuvėje pirkėjai gali rinktis iš daugiau nei 7 800 priekių asortimento, kuriame gausu šaldyto ir šviežio maisto. Net 80 proc. šviežio maisto produktų „Maximos" prekybos tinkle yra lietuviškos kilmės. Klientų patogumui įrengtos modernios kasos, erdvi prekybos salė, o įvažiavimai pritaikyti neįgaliesiems. Taip pat išplatintas ir išasfaltuotas įvažiavimas į parduotuvės kiemą, įrengtos papildomos automobilių stovėjimo vietos ir taromatas. Į parduotuvės atnaujinimą prekybos tinklas „Maxima" investavo 800 tūkst. eurų ir sukūrė 25 darbo vietas.
 
„Šiais metais daug dėmesio skyrėme ne tik naujų parduotuvių atidarymui, bet ir jau veikiančių atnaujinimui. Tilžės gatvėje įsikūrusi „Maxima" - mėgstama vietos gyventojų, tad atnaujinant parduotuvę orientavomės į kokybę, patogumą ir asortimento pritaikymą šiauliečių poreikiams. Pirkėjai čia ras gausų šviežio maisto ir šaldytų produktų asortimentą, kurio didžiąją dalį tradiciškai sudarys lietuvių gamintojų produkcija", - sako „Maximos" operacijų vadovė Irtautė Ščerbavičienė.
 
„X" formato parduotuvėje lankytojų patogumui įrengti nauji sveriamų kulinarijos, konditerijos, šviežios mėsos bei mėsos gaminių skyriai. Taip pat papildytas šviežių bandelių, daržovių ir vaisių asortimentas.
 
Šioje „Maximos" parduotuvėje ne tik praplėstas šviežių maisto prekių asortimentas, bet ir atnaujinta prekybinė įranga  - priesieniai, vitrinos, šaldikliai, stelažai, sienos bei grindys. Prekybos tinklo lankytojų patogumui parduotuvėje įrengtos 3 paprastos ir 2 savitarnos kasos.
 
Atnaujintos parduotuvės prekybinis plotas yra beveik 520 kv. m, o bendras plotas - 715,72 kv. metrų. Šiai dienai Šiauliuose veikia 8 lietuviško prekybos tinklo „Maxima" parduotuvės.
 
Daugiau informacijos - pranešime žiniasklaidai. Pridedame ir nuotraukų iš atidarymo renginio.

 

   
 
Pagarbiai
 
Paulius Stonis
Atstovas ryšiams su visuomene / Public relations representative
Komunikacijos ir korporacinių reikalų departamentas / Department of Communications and Corporate Affairs
 
 

 
MAXIMA LT, UAB
Naugarduko g. 84, LT-03160 Vilnius, Lietuva / Lithuania
 
Tel.: tiesioginis/direct +370 5 268 6673
Tel.: mobilusis/mobile +370 699 34825
 
El. paštas/ e-mail paulius.stonis@maxima.lt
www.maxima.lt
Facebook
 

 
 
Bendrinti