Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-12-04 16:33:41

Kelių būklė ir eismo sąlygos 2018-12-04 16:00

Keliuose yra slidžių ruožų, būkite budrūs!

Šalyje pagrindinių valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia šlapios. Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai rytų ir pietryčių Lietuvoje bei Joniškio ir Kelmės rajonuose padengti prispausto sniego sluoksniu, slidūs. Slidūs kelių ruožai yra barstomi. Vykstančiųjų šiais keliais prašome atkreipti dėmesį į tai, kad yra slidžių ruožų, todėl neskubėkite, nedarykite staigių manevrų. Alytaus ir Vilniaus apskrityse eismo sąlygas sunkina rūkas, matomumas sumažėjęs ir vietomis siekia iki 150 metrų.

Didžiojoje šalies dalyje lietus, tik Klaipėdos, Panevėžio ir Utenos apskrityse be kritulių. Oro temperatūra nuo 3 iki 6 laipsnių šilumos.

 

Naktį eismo sąlygas sunkins plikledis. Būkite budrūs!

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis naktį numatomas lietus, šlapdriba, vakarų Lietuvoje gali formuotis plikledis. Eismo sąlygas sunkins rūkas Vėjas pietvakarių, vakarų, pajūryje naktį pereinantis į šiaurės vakarų, 7-12 m/s, vakare ir naktį pajūryje gūsiai 15-17 m/s. Žemiausia oro temperatūra nuo 0 iki 5 laipsnio šilumos.

 

eismoinfo.lt skelbiamą informaciją jos neiškraipant leidžiama naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ir kitur nurodant eismoinfo.lt arba Lietuvos automobilių kelių direkciją prie SM kaip šaltinį.

 

--

Su pagarba

Jūratė Juškevičiūtė

Eismo informacijos centras

 

 

 

Lietuvos automobilių kelių direkcija

prie Susisiekimo ministerijos

J. Basanavičiaus g. 36

LT-03109, Vilnius

 

Tel.  (8 5) 232 9677

faks. (8 5) 232 9609

el.p. centras@eismoinfo.lt

www.eismoinfo.lt

www.visimarsrutai.lt
 
Bendrinti