Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-12-06 11:26:02

Kakės Makės batutų parkas kviečia šeimas Kalėdas švęsti iš anksto

 

 

Pranešimas žiniasklaidai

2018 m. gruodžio 6 d., Vilnius

 

 

 

Gražiausi prisiminimai išlieka apie tai, kas teikia daugiausiai emocijų. Jų niekada netrūksta visai šeimai skirtame originaliame Kakės Makės batutų parke, kuris jau šį sekmadienį, gruodžio 9 d., įsikurs Vilniaus „Siemens“ arenoje.

 

Pagal specialų užsakymą Belgijoje pagamintas batutų parkas yra beveik dviejų krepšinio aikštelių dydžio, o jame linksmintis – šokti ir šokinėti, verstis kūlio, kopti į minkštus kalnus ir daug juoktis – gali ir vaikai, ir suaugusieji. Tai pirmasis mobilus batutų parkas Baltijos šalyse, skirtas kokybiškam visos šeimos laisvalaikiui.

 

„Laikas, kurį kartu leidžia visa šeima, tapo vertybe, kuria pasidžiaugiame taip retai. Sukurkime ir savo šeimai padovanokime Kalėdų stebuklą anksčiau nei laikrodžio dūžiai paskelbs šventinį rytą“, – kviečia „Siemens“ arenos generalinis direktorius Andrius Žiauberis.

 

Kakės Makės batutų parkas „Siemens“ arenoje, kur jau gyvena Kalėdos, visuomenei duris atvers 12 val. ir veiks iki 21 val. Iš ryto batutų parke linksminsis socialiai remtini vaikai.

 

Parko batutai suprojektuoti pagal vaikų pamėgtų knygelių temas. Tad arenoje įsikurs minkštos Supertėčio, Dantukų fėjos, Netvarkos nykštuko, Nanaisos ir Mamaisos bei kitų personažų batutų erdvės. Iš viso parką sudaro net 14 skirtingų batutų dalių, kurių aukštis svyruoja nuo 2 iki 5 metrų. Patiems mažiausiems, iki 4 metų amžiaus, bus įrengta speciali Pabiručių zona, kurioje jie galės saugiai ir smagiai žaisti prižiūrimi suaugusių ar kartu su jais.

 

Bilietus į Kalėdų šventę Kakės Makės batutų parke platina „Tiketa“.

 

 

Aistė Jankūnaitė

UAB „KPMS ir partneriai“

Sėlių g. 8, LT-08124 Vilnius
 
Bendrinti