Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-12-12 16:11:44

Jau 43-iasis „Eurovaistinės Kalėdinis bėgimas“ sekmadienį kvies į Vilniaus centrą

 

Pranešimas spaudai

2018 m. gruodžio 12 d.

 

 

Gruodžio 16 d., sekmadienį, pirmieji Kalėdas pradeda švęsti bėgikai. Vilniaus senamiestyje jau 43-iąjį kartą vyks „Eurovaistinės Kalėdinis bėgimas“.  Jo metu keisis kai kurių autobusų maršrutų tvarkaraščiai.

 

Dar 1969 m. gimusi idėja didžiausias metų šventes pasitikti 12 kilometrų bėgimu gyva iki šiol. Anksčiau rengtas paskutinę metų dieną, dabar bėgimas vadinamas kalėdiniu ir vyks prieš didžiąsias šventes. Varžybų metu gyvuoja tradicija bėgti vilkint Kalėdų senelio, Snieguolės apdarais ar kitais šventiniais kostiumais, tad renginys tampa švente ne tik bėgikams, bet ir reginiu susirinkusiems žiūrovams.

 

Per 3000 dalyvių įveiks 12, 6 ir 3 kilometrų distancijas. Ilgiausia, 6 km ir 12 km trasa, kuri drieksis šiomis gatvėmis: Gedimino prospektu, Šventaragio, B. Radvilaitės gatvėmis, Bernardinų sodu, Šv. Brunono Bonifaco, Maironio, Malūnų, Paupio, Aukštaičių, Išganytojo, Bokšto, Šv. Jono, Universiteto, Liejyklos, Šv. Ignoto, Stiklių gatvėmis, pro Rotušės aikštę, Vokiečių, Vilniaus gatvėmis, Gedimino prospektu. Šiomis gatvėmis renginio metu eismas bus draudžiamas, taip pat ir įvažiavimas į senamiestį pro jas.

 

Bėgimo metu, nuo 8.00 val. iki 14.00 val., keisis 10, 11, 33, 89 maršrutų autobusų tvarkaraščiai. Jų maršrutai nekursuos pro Katedros aikštės, o bus nukreipti per Naujamiestį ar Antakalnį. Tuo metu nevažiuos Kalėdų traukinukas. 

 

Plačiau apie eismo pakeitimus informuojama SĮ „Susisiekimo paslaugos“. Su pakeistomis viešojo transporto maršrutų trasomis ir eismo tvarkaraščiais jau nuo gruodžio 12 d. galima bus susipažinti interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt, taip pat informacija skelbiama socialiniame tinklalapyje www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos, o darbo valandomis teikiama ir telefonu (8 5) 210 7050. Viešojo transporto eismą realiu laiku keleiviai bet kada gali stebėti apsilankę interneto tinklalapyje www.stops.lt, mobiliuoju telefonu (m.stops.lt) arba mobiliosiose programėlėse m.Ticket ir Trafi.

 

Specialūs informaciniai pranešimai apie viešojo transporto darbo organizavimo pakeitimus taip pat bus skelbiami pačiuose autobusuose, troleibusuose ir stotelėse, o bendroji informacija apie trasų pakeitimus skelbiama viešojo transporto švieslentėse.

 

Kontaktams

Giedrė Rutkauskaitė

+370 635 24523

giedre@vilniausmaratonas.lt

www.kaledinisbegimas.lt

 

 
 
Bendrinti