Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2019-01-02 07:57:06

Gauta teigiama CPVA išvada dėl Gargždų sporto ir laisvalaikio centro (baseino) projekto įgyvendinimo viešojo ir privataus sektorių partnerystės būdu

Klaipėdos rajono savivaldybę pasiekė džiugi žinia dėl Gargždų daugiafunkcio sporto centro projekto įgyvendinimo: gauta teigiama Centrinės projektų valdymo agentūros išvada dėl projekto įgyvendinimo viešojo ir privataus sektoriaus partnerystės būdu.

Norint gauti išvadą reikia parengti detalų investicijų projektą ir įrodyti, kad Klaipėdos rajonui daugiafunkcis sporto centras  reikalingas ir mes galime šį projektą įgyvendinti. Dabar per mėnesį laiko turėtų būti gauta teigiama Savivaldybės kontrolieriaus išvada dėl partnerystės projekto įgyvendinimo tikslingumo ir Tarybai turi būti pateiktas sprendimo projektas dėl pritarimo įgyvendinti šį projektą viešos ir privačios partnerystės būdu.

„Gargždų daugiafunckio sporto centro projektas jau parengtas, gautas statybos leidimas, teigiama CPVA išvada. Tikiuosi, kad gausime teigiamą Savivaldybės kontrolieriaus išvadą bei Tarybos pritarimą projekto įgyvendinimui viešos ir privačios partnerystės būdu ir bus galima žengti tolimesnius žingsnius bei galiausiai pradėti Gargždų daugiafunkcio sporto centro statybą“, – teigė Klaipėdos rajono savivaldybės meras Vaclovas Dačkauskas. 

Kviečiame susipažinti su CPVA išvada

Klaipėdos rajono savivaldybės informacija
 
Bendrinti