Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2019-01-03 16:28:10

Kelių būklė ir eismo sąlygos 2019-01-03 16:00

 

 

Keliuose yra slidžių ruožų. Būkite atidūs!

Dėl buvusio ar besitęsiančio snygio didžiojoje šalies dalyje valstybinės reikšmės keliai padengti prispausto ar pažliugusio sniego sluoksniu, tik kiek geresnės eismo sąlygos vakarų Lietuvoje, čia pagrindinių kelių dangos šlapios, tačiau mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai padengti prispausto sniego sluoksniu, slidūs. Keliuose dirba kelių priežiūros mechanizmai, tačiau vairuotojų prašome būti atidžius ir pasirinkti esamai kelio dangos būklei tinkamą greitį ir jo neviršyti.

Didžiojoje šalies dalyje, išskyrus Telšių, Klaipėdos ir Panevėžio apskritis, snygis, kitur be kritulių. Oro temperatūra nuo 2 iki 4 laipsnių šalčio.

 

Naktį eismo sąlygas sunkins snygis! Vairuokite atsargiai!

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis naktį snigs, pustys, gali formuotis plikledis. Vėjas vakarinių krypčių, 6–11 m/s. Žemiausia oro temperatūra nuo 0 iki 5 laipsnių šalčio.

 

eismoinfo.lt skelbiamą informaciją jos neiškraipant leidžiama naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ir kitur nurodant eismoinfo.lt arba Lietuvos automobilių kelių direkciją prie SM kaip šaltinį.

--

Su pagarba
Jūratė Juškevičiūtė
Eismo informacijos centras

Lietuvos automobilių kelių direkcija 

prie Susisiekimo ministerijos

J. Basanavičiaus g. 36

LT-03109, Vilnius

Tel.  (8 5) 232 9677 
faks. (8 5) 232 9609 

el.p. centras@eismoinfo.lt

www.eismoinfo.lt

www.visimarsrutai.lt
 
Bendrinti