Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2019-01-04 09:06:08

Klaipėdos apskr. VPK suvestinė 2019-01-03

 

 

2019-01-03, apie 18:30 val. Skuodo r., Žalgirių k., vyro (g. 1966 m.) name, rastas neteisėtai laikomas 16 kalibro vienvamzdis medžioklinis šautuvas. Neblaivus (2,08 prom.) namo šeimininkas uždarytas į areštinę.

 

2019-01-03 apie 08:00 val. Taikos pr. , Klaipėdoje, prie 1933 m. gimusios moters, jai einant gatve, iš už nugaros pribėgo du asmenys, kurie pagriebė senjorės rankinę ir bandė ją atimti. Įvykio metu moteris buvo parversta ir tempiama grindiniu, sugadinta moters rankinė. Pradėtas tyrimas dėl plėšimo.

 

2019-01-03 tikrinant asmenis pagal probacijos skyriaus registrą, Šilutės pl., Klaipėdoje, 1998 m. gimusio vaikino bute rastas smulkinimo prietaisas su galimai narkotine medžiaga (kanapėmis). Atlikus dalinę asmens apžiūrą, cigarečių pakelyje rastas folijos lankstinukas su galimai narkotine medžiaga (kanapėmis). Taip pat bute rastos svarstyklės, folijos lankstinukai su augalinės kilmės galimai narkotinėmis medžiagomis. Patikrinus kitą į butą užėjusį asmenį, gimusį 1996 m., pas jį rasta augalinės kilmės, veikiausiai taip pat narkotinių medžiagų. Pradėtas tyrimas dėl galimo neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis.

 

2019-01-01, apie 17:45 val. Šilutės pl. , Klaipėdoje užregistruotas viešosios tvarkos pažeidimas. Paaiškėjo, jog 1978 m. ir 1966 m. gimusius vyrus, išėjusius iš parduotuvės užpuolė 5-6 asmenys, apytikriai 20 metų amžiaus. Atvykus medikams, 1966 m. gimęs vyras buvo be sąmonės, medikai sužalotus vyrus pristatė į ligoninę.

--
 

Pagarbiai,
 
Andromeda Grauslienė
Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato
Komunikacijos grupės vyriausioji specialistė
 
Tel. 8700 60999, Mb. 861511729
El.p. andromeda.grausliene@policija.lt 
 

 

Facebookas

Klaipėdos apskrities policija

   
 

Lietuvos policija


Sioje zinuteje ir (ar) jos prieduose pateikiama informacija skirta naudoti istaigos viduje ir jos turinio atskleidimas gali buti ribojamas. Ji yra skirta tik adresatui. Jeigu zinute adresuota ne Jums, Jus neturite teises sios zinutes ar jos priedu kopijuoti, platinti ar kitaip perduoti ju turinio kitiems asmenims, tokiu atveju prasome Jusu nedelsiant pranesti apie tai sios zinutes siuntejui - informuoti ji telefonu ar elektroniniu pastu, o sia zinute ir visus jos priedus istrinti is savo sistemos. Is anksto dekojame.

This message and/or it's attachments are designated for internal use only and may be privileged or otherwise protected from disclosure. It is for the exclusive use of the intended recipient. If you are not the intended recipient you must not copy this message or attachment or disclose, distribute or disseminate the contents to any other person. In such case, please inform the sender of the message by sending an email or a call and delete this message and any attachment from your system. Thank you in advance.
 
Bendrinti