Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2019-01-04 13:29:56

Kelių būklė ir eismo sąlygos 2019-01-04 13:00

 

 

Eismo sąlygas sunkina snygis! Būkite budrūs!

 

Šiaurės ir vakarų Lietuvoje, ypač Tauragės ir Šiaulių apskrityse, dėl buvusio ar besitęsiančio snygio valstybinės reikšmės kelių dangos padengtos plonu sniego sluoksniu, provėžotos, slidžios, vietomis pusto pažeme. Vykstančiųjų šiais keliais prašome atsižvelgti į snygio bei pustymo keliamus pavojus ir nelenkti kitų transporto priemonių neįsitikinus, kad manevras yra saugus. Likusioje šalies dalyje magistralinių ir krašto kelių dangos daugiausia drėgnos, vietomis padengtos pažliugusiu sniegu. Rajoniniai keliai išlieka padengti prispausto sniego sluoksniu, slidūs. Keliuose dirba kelių priežiūros mechanizmai.

 

Klaipėdos apskrityje šlapdriba pereinanti į lietų, likusioje šalies dalyje, išskyrus Vilniaus bei Alytaus apskritis, snygis.  Oro temperatūra nuo 2 iki 6 laipsnių šalčio, pajūryje 3 laipsniai šilumos.

 

eismoinfo.lt skelbiamą informaciją jos neiškraipant leidžiama naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ir kitur nurodant eismoinfo.lt arba Lietuvos automobilių kelių direkciją prie SM kaip šaltinį


--

Su pagarba
Žygimantas Mažeikis
Eismo informacijos centras

Lietuvos automobilių kelių direkcija 

prie Susisiekimo ministerijos

J. Basanavičiaus g. 36

LT-03109, Vilnius

Tel.  (8 5) 232 9677 
faks. (8 5) 232 9609 

el.p. centras@eismoinfo.lt

www.eismoinfo.lt

www.visimarsrutai.lt
 
Bendrinti