Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2019-01-05 11:39:40

PRANEŠIMŲ APIE YPATINGUS ĮVYKIUS IR NUSIKALSTAMAS VEIKAS SUVESTINĖ

 

 

POLICIJOS DEPARTAMENTO PRIE LIETUVOS RESPUBLIKOS VIDAUS REIKALŲ MINISTERIJOS

2019 m. sausio 4-5 d.

PRANEŠIMŲ APIE YPATINGUS ĮVYKIUS IR NUSIKALSTAMAS VEIKAS SUVESTINĖ

 

Nužudymai

Sausio 5 d. apie 2 val. Švenčionių r., Pabradėje, Miškininkų namuose, neblaivi (2,80 prom. alkoholio) moteris (g. 1980 m.) peiliu sužalojo sugyventinį (g. 1982 m.), kuris dėl durtinės žaizdos kakle, mirė. Įtariamoji uždaryta į areštinę.

Viešosios tvarkos pažeidimai

Sausio 4 d. apie 23 val. 11 min. į Klaipėdos ligoninę pristatytas ir dėl durtinės žaizdos krūtinėje paguldytas vyras (g. 1997 m.), kurį tą pačią dieną apie 22 val. 30 min. Klaipėdoje, Taikos pr., prie prekybos centro, įvykus konfliktui tarp dviejų konfliktuojančių grupių, peiliu sužalojo nepažįstamas asmuo. Įvykio aplinkybės nustatinėjamos.

Eismo įvykiai

Sausio 4 d. apie 22 val. 49 min. Šakių r., Gerdžių k., kelio Kaunas-Zapyškis-Šakiai 41-ame km, automobilis „VW Golf" vairuojamas vairuotojos (g. 1985 m.), išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir susidūrė su atvažiuojančių automobiliu „SAAB 9-5", kurį vairavo vairuotojas (g. 1970 m.). Eismo įvykio metu žuvo automobilio „VW Golf" vairuotoja ir kartu važiavęs vyras (g. 1988 m.) bei sužalota nepilnametė (g. 2003 m.), kuri dėl patirtų sužalojimų paguldyta gydyti į Kauno ligoninę. Taip pat eismo įvykio metu sužaloti automobilio „SAAB 9-5" vairuotojas, bei kartu važiavę moteris (g. 1971 m.), jaunuolis (g. 1998 m.), kurie dėl patirtų sužalojimų paguldyti gydymui į Kauno ligoninę, ir nepilnametė (g. 2003 m.) kuri paguldyta į Šakių ligoninę.

Kiti įvykiai

Sausio 3 d. apie 19 val. 30 min. Panevėžio r., Janališkių k., į moters (g. 1978 m.) namus atėjo buvęs sugyventinis (g. 1980 m.), kuris jai grasino šratiniu pistoletu bei išeidamas iš namo penkis kartus šovė į kieme stovėjusį jos automobilį „Seat Ibiza" (pagamintas 2003 m.) ir jį apgadino. Nuostolis nustatinėjamas. Įtariamasis ieškomas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 145 str. 1 d.

Valstybės tarnautojo papirkimas

Sausio 4 d. apie 10 val. 17 min. Kaune, Jonavos g., vairuotojas (g. 1959 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už KET pažeidimą (vairuodamas automobilį kalbėjo telefonu nesinaudodamas laisvų rankų įranga), Kauno apskr. VPK patruliui davė 50 eurų kyšį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 227 str. 4 d.

PASTABOS:

1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.

2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.

 

________________________________________

Sioje zinuteje ir (ar) jos prieduose pateikiama informacija skirta naudoti istaigos viduje ir jos turinio atskleidimas gali buti ribojamas. Ji yra skirta tik adresatui. Jeigu zinute adresuota ne Jums, Jus neturite teises sios zinutes ar jos priedu kopijuoti, platinti ar kitaip perduoti ju turinio kitiems asmenims, tokiu atveju prasome Jusu nedelsiant pranesti apie tai sios zinutes siuntejui - informuoti ji telefonu ar elektroniniu pastu, o sia zinute ir visus jos priedus istrinti is savo sistemos. Is anksto dekojame.

This message and/or it's attachments are designated for internal use only and may be privileged or otherwise protected from disclosure. It is for the exclusive use of the intended recipient. If you are not the intended recipient you must not copy this message or attachment or disclose, distribute or disseminate the contents to any other person. In such case, please inform the sender of the message by sending an email or a call and delete this message and any attachment from your system. Thank you in advance.
 
Bendrinti