Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2019-01-06 08:34:00

Alytaus AVPK įvykių suvestinė

 

 

Laikotarpyje tarp 2019-01-04, ir 2019-01-05, nakties metu, Alytuje iš skardinio garažo atlupus stogą pavogti keturi vienetai lietų ratlankių su padangomis. Piliečiui A. P. , gim. 1970 m., gyv. Alytuje, padaryta 400 eurų žala.

2019-01-05, apie 17.00 val., Varėnos r. sav., namo palėpėje, rastas pasikorusio R. Č., gim. 1984 m. , gyv. , Varėna, lavonas.

 

2019-01-05, apie 23.00 val.,pilietis Č. P. B., gim. 1938 m., atvykęs į jam priklausantį garažą esantį garažų bendrijoje , Alytuje, rado sudegusį garažą (dengtas skarda, medinis), bei sudegusį jame buvusį turtą : priekabą ir dviratį. Įtaria, kad garažas buvo padegtas. Turtas nedraustas. Padaryta 350 eurų žala.

 


Sioje zinuteje ir (ar) jos prieduose pateikiama informacija skirta naudoti istaigos viduje ir jos turinio atskleidimas gali buti ribojamas. Ji yra skirta tik adresatui. Jeigu zinute adresuota ne Jums, Jus neturite teises sios zinutes ar jos priedu kopijuoti, platinti ar kitaip perduoti ju turinio kitiems asmenims, tokiu atveju prasome Jusu nedelsiant pranesti apie tai sios zinutes siuntejui - informuoti ji telefonu ar elektroniniu pastu, o sia zinute ir visus jos priedus istrinti is savo sistemos. Is anksto dekojame.

This message and/or it's attachments are designated for internal use only and may be privileged or otherwise protected from disclosure. It is for the exclusive use of the intended recipient. If you are not the intended recipient you must not copy this message or attachment or disclose, distribute or disseminate the contents to any other person. In such case, please inform the sender of the message by sending an email or a call and delete this message and any attachment from your system. Thank you in advance.
 
Bendrinti