Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2019-01-06 12:51:20

PRANEŠIMŲ APIE YPATINGUS ĮVYKIUS IR NUSIKALSTAMAS VEIKAS SUVESTINĖ

 

 

 

POLICIJOS DEPARTAMENTO PRIE LIETUVOS RESPUBLIKOS VIDAUS REIKALŲ MINISTERIJOS

2019 m. sausio 5-6 d.

PRANEŠIMŲ APIE YPATINGUS ĮVYKIUS IR NUSIKALSTAMAS VEIKAS SUVESTINĖ

 

Sveikatos sutrikdymai

Sausio 5 d. Vilniuje, Sausio 13-osios g., bute, konflikto metu, vyras peiliu sužalojo kitą vyrą (g. 1984 m.), kuris pristatytas į ligoninę ir dėl durtinės žaizdos kojoje, suteikus medicininę pagalbą, gydomas ambulatoriškai. Įtariamasis (g. 1973 m.) dėl konflikto metu patirtų veido sužalojimų paguldytas į ligoninę.

Plėšimai

Sausio 5 d. apie 1 val. Kėdainiuose, J. Basanavičiaus g., grupė jaunuolių sumušė vyriškį (g. 1992 m.) ir, grasindami daiktu, panašiu į šaunamąjį ginklą, įsodino jį į automobilį bei, nuvežę prie bankomato, iš nukentėjusiojo sąskaitos paėmė 700 eurų. Nukentėjusysis dėl muštinės žaizdos galvoje, suteikus med. pagalbą ligoninėje, gydomas ambulatoriškai. Įtariamieji: (2 - g. 1996 m., g. 1993 m. ir g. 1997 m.) uždaryti į areštinę. Rastas ir paimtas „Airsoft" tipo ginklas.

Svetimo turto pagrobimai

Sausio 5 d. apie 12 val. 5 min. pastebėta, kad Kazlų Rūdos sav., Šilgalių k., iš atviros pastogės šienui laikyti, pavogtas krautuvas „Shaffer Lader 2030". Nuostolis - 20 000 eurų.

Kiti įvykiai

Sausio 5 d. apie 13 val. 10 min. į Jonavos ligoninę iš Jonavos r., Ruklos mstl., namo laiptinės, pristatytas ir dėl kaukolės lūžimo, kraujo išsiliejimo į smegenis pervežtas ir paguldytas į Kauno ligoninę vyras (g. 1970 m.). Aplinkybės aiškinamos.

Sausio 5 d. apie 18 val. 12 min. Alytaus r., Butrimonių mstl., name, po savininko mirties rasta ir paimta 13 vnt. peilių ir durklų bei 14 vnt. galimai šaunamųjų ginklų ir jų dalių.

Sausio 5 d. Klaipėdoje, I. Simonaitytės g., prie namo rastas mirusio vyro (g. 1985 m.) kūnas su įvairiais sužalojimais. Įtariama, kad jis pats iškrito per namo 6-ojo aukšto balkono langą.

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais

Sausio 5 d. apie 13 val. 30 min. Šiauliuose, Tilžės g., autobusų stotyje, rasta neblaivi (neblaivumas nenustatytas) moteris (g. 1952 m.), kurią policijos pareigūnai įsodino į tarnybinį automobilį „VW Transporter" bei, nuvežę į policijos pastato kiemą, pastebėjo, kad moteris praradusi sąmonę. Iki atvykstant medikams, patruliai moterį gaivino, tačiau atvykę medikai apie 14 val. 11 min. konstatavo moters mirtį.

Sausio 6 d. apie 2 val. 52 min. Šiauliuose, Tilžės g. sustabdytas automobilis „VW Passat", kurį vairavo neblaivus (0,08 prom.) Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Oro gynybos bataliono 4-osios baterijos 2-ojo būrio ryšininkas N. V. (g. 1999 m.).

Valstybės tarnautojo papirkimas

Sausio 6 d. apie 00 val. 53 min. Kelmės r., Ušnėnų k., Ventos g., vairuotojas (g. 1989 m.), siekdamas išvengti baudžiamosios atsakomybės už KET pažeidimą (automobilį vairavo neblaivus, 3,00 prom.), Telšių apskr. VPK Kelmės PK patruliams siūlė 200 eurų kyšį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 227 str. 2 d.

PASTABOS:

1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.

2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.

 

________________________________________

Sioje zinuteje ir (ar) jos prieduose pateikiama informacija skirta naudoti istaigos viduje ir jos turinio atskleidimas gali buti ribojamas. Ji yra skirta tik adresatui. Jeigu zinute adresuota ne Jums, Jus neturite teises sios zinutes ar jos priedu kopijuoti, platinti ar kitaip perduoti ju turinio kitiems asmenims, tokiu atveju prasome Jusu nedelsiant pranesti apie tai sios zinutes siuntejui - informuoti ji telefonu ar elektroniniu pastu, o sia zinute ir visus jos priedus istrinti is savo sistemos. Is anksto dekojame.

This message and/or it's attachments are designated for internal use only and may be privileged or otherwise protected from disclosure. It is for the exclusive use of the intended recipient. If you are not the intended recipient you must not copy this message or attachment or disclose, distribute or disseminate the contents to any other person. In such case, please inform the sender of the message by sending an email or a call and delete this message and any attachment from your system. Thank you in advance.
 
Bendrinti