Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2019-01-07 08:48:57

Personalo valdymo įmonė „HR Factory" po pertraukos metus baigė pelningai

Personalo valdymo įmonė „HR Factory" po pertraukos metus baigė pelningai


Tarptautinės personalo valdymo įmonės „HR Factory” (UAB „Associates") 2017-2018 finansiniai metai buvo sėkmingiausi nuo veiklos pradžios Lietuvoje 2004 m. Įmonei ne tik pavyko išlipti iš nuostolių, bet ir pasiekti virš 100 tūkst. eurų pelno.
Dar 2017 m. pabaigoje įmonė patyrė virš 40 tūkst eurų grynojo nuostolio, o šių metų pabaigoje fiksuojamas jau 100 tūkst eurų pelnas. Sėkmingiems finansiniams rezultatams įtakos turėjo pakeista įmonės struktūra ir sprendimas orientuotis į didžiausią darbuotojų stygių turinčius sektorius.  
„Nusprendėme sutelkti visą dėmesį į stambiausių IT bendrovių poreikį, taip pat aukščiausio lygio vadovų atrankas bei plėsti verslo atrankų skyriaus darbų apimtis. Pagal tai pertvarkėme ir  įmonės vidinę struktūrą. Šiuo metu įmonėje turime du skyrius: vienas dirba tik su IT sektoriumi, kitas - su verslo bei aukščiausio lygio vadovų atrankomis.  Įmonės viduje atsirado naujų atsakomybių -  skyrių vadovai (lyderiai), kurie užtikrina aukščiausios kokybės komunikaciją su klientais bei palaiko darbų tempus ir terminus, atlieka klientų poreikių analizę, formuluoja darbus, tuo pačiu prisidėdami ir prie tiesioginių atrankų vykdymo. Didesnis įsigilinimas į klientų poreikius, įmonės restruktūrizacija, orientacija į kelias rinkas, šiemet leido kur kas kokybiškiau teikti paslaugas, pritraukti naujų strategiškai svarbių klientų. Visa tai atsispindi ir mūsų finansiniuose rezultatuose", - aiškina Lauryna Girėnienė, tarptautinės žmogiškųjų išteklių valdymo bendrovės „HR Factory" generalinė direktorė.
Pasak L. Girėnienės, veiklos sektorių pasirinkimą, labiau nukreiptą į technologinę sritį, lėmė didžiausia šių darbuotojų paklausa. Rinkos tyrimai rodo, kad Lietuvoje veikiančios įmonės jau šiandien galėtų įdarbinti daugiau nei 3 000 informacinių ir ryšių technologijų (IRT) specialistų, o per artimiausius trejus metus reikės dar papildomai 8 000.
„HR Factory” žmogiškųjų išteklių padaliniai veikia Vokietijoje ir Estijoje. Palyginus su to paties vardo įmonėmis užsienyje, Lietuvos skyrius pademonstravo didžiausią augimą visose srityse.
Planuoja plėtrą ir kitąmet
2018 m. įmonės pajamos siekė 700 tūkst. eurų ir per metus augo 59,5 proc. - ankstesniais finansiniais metais jis buvo 439 tūkst. eurų. Įmonė Lietuvoje akyviai plėtėsi - „HR Factory" atidarė antrą padalinį Kaune. Darbuotojų skaičius per metus augo dvigubai, tiek padidėjo ir vidutinis darbuotojo atlyginimas įmonėje.
„Per 2017 m. atidarėme padalinį Kaune, trečdaliu padidinome komandos narių skaičių, o 2018 m. planuojame plėstis dar trečdaliu ”, - artimiausius planus įvardija L. Girėnienė.
Padvigubino klientų skaičių
„HR Factory" generalinė direktorė L. Girėnienė pasakoja, kad sėkmingai atlikta darbuotojų atranka žmogiškųjų išteklių bendrovei tampa lyg vizitinė kortelė. Sėkmės istorijos lemia, kad į įmonės rankas darbuotojų atranką atiduoda vis daugiau įmonių - klientų skaičių  „HR Factory" 2018 m. padvigubino.
„Mumis pasitiki stambiausi įvairių rinkų žaidėjai - rasti darbuotojus padedame ne tik didžiausioms IT sprendimus kuriančioms įmonėms, bet ir didžiausiems Lietuvos bankams ir įvairaus profilio į Lietuvą ateinančioms tarptautinėms įmonėms - nuo žinomų teisinių paslaugų lyderių iki užsienio kapitalo IT startuolių, kurių vardai Lietuvoje dar negirdėti", - sako L. Girėnienė.
Pasak „HR Factory" generalinės direktorės, pritraukti darbuotojų į startuolius yra komandos iššūkis ir tikrai atsakinga užduotis: „Lietuvoje besikuriančioms įmonėms kuriame patrauklų darbdavio prekės ženklą. Didžiausiu iššūkiu ir tikslu tampa suformuoti teisingą ir konkurencingą darbdavio įvaizdį tokioje mažoje ir išrankioje darbo rinkoje. Mūsų personalo atrankų specialistai, atstovaudami savo klientams, tampa prekių ir paslaugų ekspertais, norėdami ne tik informuoti apie esamą naują darbo galimybę, bet ir pritraukti, sudominti darbuotojus apie dar Lietuvoje negirdėtą kompaniją."
Apie HR factory
Įmonė, siūlanti universalius sprendimus žmogiškųjų išteklių srityje. 2002 metais savo veiklą pradėjo Vokietijoje, vėliau 2004 metais Estijoje, o 2016 metais sudarė partnerystės sutartį su viena didžiausių personalo atrankų įmonių Lietuvoje (Grafton Recruitment). Teikia lanksčias paslaugas įvairaus dydžio ir skirtingus poreikius turinčioms įmonėms visoje Europoje ir už jos ribų.
HR factory atrankų konsultantai specializuojasi skirtingose atrankose - vykdo įvairaus lygio IT, pardavimų, rinkodaros, finansų, žmogiškųjų išteklių ir administracijos specialistų atrankas. Atrankų metu, atsižvelgdami į klientų poreikius, atlieka protinių gebėjimų, asmenybės savybių testus. Siekia pateisinti klientų lūkesčius atlikdami  tiek pilną atranką, tiesioginę paiešką, tiek dalinę atranką, atitinkančią klientų poreikius. Taip pat teikia laikinojo įdarbinimo paslaugas.
---------------------------------
Linkėjimai
Greta Zubko
--
Gravitas Partners, UAB
Totorių g. 5, LT-01121 Vilnius, Lithuania
Tel: +370 5 210 7232
Mob: +370 695 92 946 | greta@gravitas.lt
Web: www.gravitas.lt
--
Gravitas Partners, UAB
Totorių g. 5, LT-01121 Vilnius, Lithuania
Tel: +370 5 210 7232
Mob: +370 695 92 946 | greta@gravitas.lt
Web: www.gravitas.lt

 
 
Bendrinti