Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2019-01-07 15:42:00

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos poskyris

 

                      Tulpių g. 60

LT-35501 Panevėžys

LIETUVA    (8 45) 503 009, 860873714

rasa.meiste@policija.lt

 

Pasitikėjimo telefonas (8 45)  503 333

2019-01-07

Savaitės policijos įvykių apžvalga

Panevėžys 2019 metus pasitiko vyraujant tiems patiems pažeidimams. Pareigūnai vis dar daugiausiai iškvietimų sulaukia dėl smurto artimoje aplinkoje, vagysčių. Sausio 1-7 dienomis Panevėžio apskr. VPK Patrulių kuopos pareigūnai vyko į 233 iškvietimus, 32 iš jų dėl smurto artimoje aplinkoje, iš jų pasitvirtinus 18 - pradėti ikiteisminiai tyrimai.  4 kartus pareigūnai buvo iškviesti, nesant pagalbos poreikio, todėl pranešėjams skirtos baudos. (LR ANK 493 staipsnis)

Panevėžio apskr. VPK Kelių policijos tarnybos kelių patrulių kuopos pareigūnai vyko į 97 iškvietimus. 5 neblaiviems vairuotojams pradėti ikiteisminiai tyrimai.

                      Per pirmąją naujųjų metų savaitę Panevėžio apskrities policija pradėjo 81 ikiteisminį tyrimą. 15 ikiteisminių tyrimų pradėta dėl vagysčių (apvogti 3 gyvenami namai, 2 negyvenami namai, 6 automobiliai, 4 kitos vagystės). Padaugėjo vagysčių iš automobilių, ilgapirščiai kėsinasi į išorines automobilių detales, veidrodėlius, groteles.

Pradėti 3 ikiteisminiai tyrimai dėl turto sugadinimo, 4 - dėl dingusių be žinios (visi dėl nepilnamečių vaikų globos namų globotinių).

Šią savaitę pradėti 7 ikiteisminiai tyrimai - mirties priežasčiai nustatyti, 5 - dėl viešosios rimties trikdymo.

Nustatytas 41 Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso pažeidėjas.

Naujuosius metus areštinėje pradėjo  66 asmenys.

Užfiksuoti 27 Kelių eismo taisyklių pažeidėjai Panevėžio mieste ir rajone. 18 vairuotojų, net ir esant slidžiai kelio dangai, viršijo leistiną greitį.

Užregistruota 20 eismo įvykių: 11 Panevėžio mieste, iš jų 1 įskaitinis, kai nukentėjo ar buvo sužaloti žmonės, ir 9 eismo įvykiai Panevėžio rajone, iš jų 2 įskaitiniai, kai nukentėjo ar buvo sužaloti žmonės.

Policija primena vairuoti atsižvelgiant į oro sąlygas, slidžią kelio dangą, neviršyti leistino greičio, segėti saugos diržus. Būti pakantiems visiems eismo dalyviams. Saugokime vieni kitus kelyje, užkirskime kelią nelaimėms.

 

 

   Vyresnioji specialistė                                                                                   Rasa Meištė

 

 

                                         Cituojant pranešimą, prašome nurodyti informacijos šaltinį.                                    

Skelbiant pranešimą, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos principo.

 
 
Bendrinti