Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2019-01-08 14:29:03

Antikorupcijos komisija tęsia Šiaulių tardymo izoliatoriaus statybos parlamentinę kontrolę2019 m. sausio 8 d. pranešimas žiniasklaidai

Antikorupcijos komisija tęsia Šiaulių tardymo izoliatoriaus statybos parlamentinę kontrolę

2017 m. Seimo Antikorupcijos komisija svarstė Kalėjimų departamento vystomo projekto „Šiaulių tardymo izoliatoriaus perkėlimas į Šiaulių Ginkūnų kaimą", kurio įgyvendinimui buvo numatyta per 35 mln. eurų, tikslingumą ir pagrįstumą. 2017 m. balandį vykusiame komisijos posėdyje Kalėjimų departamento atstovai tikino, kad šis projektas parengtas Vyriausybei 2014 m. patvirtinus Laisvės atėmimo vietų modernizavimo programą, su projekto įgyvendinimu susiję viešieji pirkimai yra įvykę, projektas įgyvendinamas - darbai vyksta nustatytais terminais, gautas finansavimas sudaro 29 mln. eurų.
Vykdydama parlamentinę kontrolę komisija šiandien kreipėsi į Kalėjimų departamentą ir Teisingumo ministeriją prašydama informuoti apie nuo 2014 m. įgyvendinamą Šiaulių tardymo izoliatoriaus statybą. Komisija prašo pateikti informaciją apie esamą statomo objekto būklę ir baigtumą, duomenis apie įvykdytus mokėjimus, sudarytas sutartis ir aplinkybes, kaip buvo įsigytas žemės sklypas tardymo izoliatoriaus statybai.


Komisijos pirmininkas Vitalijus Gailius, mob. 8 698 42 681
 
 
Bendrinti