Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2019-01-09 06:57:18

Kelių būklė ir eismo sąlygos 2019-01-09 06:00

 

 

Eismo sąlygas sunkina snygis! Būkite atsargūs!

Didžiojoje šalies dalyje, išskyrus rytų Lietuvą, dėl besitęsiančio snygio valstybinės reikšmės kelių dangos padengtos šlapio sniego sluoksniu, vietomis provėžotos, slidžios. Sudėtingesnės eismo sąlygos yra vakarų ir šiaurės vakarų Lietuvoje, todėl vairuotojų prašytume atsižvelgti į tai, kad sningant, nuvalius kelius, jie vėl padengiami sniegu, todėl reiktų rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį ir nedaryti staigių manevrų. Keliuose dirba kelių priežiūros mechanizmai. Rytų Lietuvoje pagrindinių kelių dangos daugiausia drėgnos, vietomis yra sausų kelių ruožų, tačiau mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai išlieka padengti prispausto sniego sluoksniu, slidūs.

Oro temperatūra nuo 3 iki 7 laipsnių šalčio.

 

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis dieną daug kur silpnai pasnigs. Aukščiausia oro temperatūra nuo 3 iki 8 laipsnių šalčio, pajūryje iki 2 laipsnių šalčio.

 

eismoinfo.lt skelbiamą informaciją jos neiškraipant leidžiama naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ir kitur nurodant eismoinfo.lt arba Lietuvos automobilių kelių direkciją prie SM kaip šaltinį


--

Su pagarba

Lina Baronienė

 

Eismo informacijos centras

Lietuvos automobilių kelių direkcija 

prie Susisiekimo ministerijos

J. Basanavičiaus g. 36

LT-03109, Vilnius

Tel.  (8 5) 232 9677 
faks. (8 5) 232 9609 

el.p. centras@eismoinfo.lt

www.eismoinfo.lt

www.visimarsrutai.lt
 
Bendrinti