Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2019-01-09 09:15:52

PRANEŠIMŲ APIE YPATINGUS ĮVYKIUS IR NUSIKALSTAMAS VEIKAS SUVESTINĖ

 

 

POLICIJOS DEPARTAMENTO PRIE LIETUVOS RESPUBLIKOS VIDAUS REIKALŲ MINISTERIJOS
2019 m. sausio 8-9 d.
PRANEŠIMŲ APIE YPATINGUS ĮVYKIUS IR NUSIKALSTAMAS VEIKAS SUVESTINĖ

 

 

Sveikatos sutrikdymai
Sausio 8 d. 18 val. 23 min. į Vilniaus ligoninę kreipėsi (atvyko su socialine darbuotoja) ir dėl dešinės plaštakos dviejų delnakaulių lūžimų paguldytas nepilnametis (g. 2004 m.), kuris paaiškino, kad sausio 6 d. Vilniuje, Justiniškių g., prie prekybos centro, jį ginčo metu sumušė nepažįstamas asmuo.

Gaisrai
Sausio 8 d. apie 6 val. Marijampolės sav., Liudvinavos k., užgesinus gaisrą name, gaisravietėje rastas apdegęs mirusio vyro (g. 1960 m.) kūnas. Gaisro priežastis nustatinėjama.

Kiti įvykiai
Sausio 8 d. apie 16 val. 30 min. Kauno r., Mastaičiuose, bute, atliekant remontą, rastas revolveris. Ginklą paėmė policijos pareigūnai.

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais
Sausio 8 d. 17 val. 44 min. gautas pranešimas, kad Vilniuje, Ozo g., prekybos ir pramogų centre, sulaikyta moteris, kuri iš parduotuvės „Maxima“ pavogė prekių už 56 eurus. Įtariamoji Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie VRM Vilniaus pasienio rinktinės Kenos pasienio užkardos vyresnioji pasienietė A. K. (g. 1987 m.).

PASTABOS:
1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
3. Visas suvestines rasite mūsų interneto svetainėje http://policija.lrv.lt/suvestines.

 

--

Pagarbiai


Policijos departamento Komunikacijos skyrius

Tel. (8 5) 271 9743
El. p. spauda@policija.lt

www.policija.lt
www.facebook.com/Lietuvos.policija

Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva

 

 

 

 


Sioje zinuteje ir (ar) jos prieduose pateikiama informacija skirta naudoti istaigos viduje ir jos turinio atskleidimas gali buti ribojamas. Ji yra skirta tik adresatui. Jeigu zinute adresuota ne Jums, Jus neturite teises sios zinutes ar jos priedu kopijuoti, platinti ar kitaip perduoti ju turinio kitiems asmenims, tokiu atveju prasome Jusu nedelsiant pranesti apie tai sios zinutes siuntejui - informuoti ji telefonu ar elektroniniu pastu, o sia zinute ir visus jos priedus istrinti is savo sistemos. Is anksto dekojame.

This message and/or it's attachments are designated for internal use only and may be privileged or otherwise protected from disclosure. It is for the exclusive use of the intended recipient. If you are not the intended recipient you must not copy this message or attachment or disclose, distribute or disseminate the contents to any other person. In such case, please inform the sender of the message by sending an email or a call and delete this message and any attachment from your system. Thank you in advance.
 
Bendrinti