Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2019-01-10 08:55:03

POLICIJOS DEPARTAMENTAS PRIE LIETUVOS RESPUBLIKOS VIDAUS REIKALŲ MINISTERIJOS

 

2019 m. sausio 9-10 d.

PRANEŠIMŲ APIE YPATINGUS ĮVYKIUS IR NUSIKALSTAMAS VEIKAS SUVESTINĖ

 

Sveikatos sutrikdymai

Sausio 9 d. apie 17 val. 30 min. Trakuose, Trakų g., name, kilus konfliktui, vyras (g. 1963 m.) peiliu sužalojo kitą vyrą (g. 1964 m.) bei kelis kartus spyrė į koją moteriai (g. 1955 m.), taip sukeldamas jai fizinį skausmą. Nukentėjusysis dėl durtinės žaizdos krūtinėje, suteikus med. pagalbą, iš ligoninės pasišalino. Neblaivus (2,91 prom.) įtariamasis uždarytas į areštinę.

 

Plėšimai

Sausio 9 d. apie 22 val. Kaune, J. Grušo g., į vyro (g. 1942 m.) namą, atkėlę plastikinio lango rėmą, įsibrovė trys kaukėti asmenys, kurių vienas, nenustatytu daiktu sudavė į veido sritį namo šeimininkui bei grasindamas jį užmušti, reikalavo atiduoti pinigus. Tuo metu kiti du asmenys lipnia juosta surišo namo šeimininkui rankas ir kojas bei uždengė veidą. Tuomet visi trys užpuolikai, ieškodami pinigų ir kitų vertingų daiktų, išvartė esamus baldus bei kitus daiktus ir nieko neradę, pasišalino. Nukentėjusysis į medikus nesikreipė. Materialinis nuostolis nustatinėjamas.

 

Sukčiavimo atvejai

Sausio 9 d. 14 val. 40 min. Vilniaus apskr. VPK gautas uždarosios akcinės bendrovės atstovo pranešimas, kad nuo sausio 1 d. iki sausio 9 d. Šalčininkų r., Eišiškėse, darbuotojos (g. 1969 m. ir g. 1970 m.) iš parduotuvėje įrengto terminalo į savo asmenines sąskaitas pervedė apie 20 000 eurų. Įtariamosios uždarytos į areštinę.

 

Pagrobtos motorinės transporto priemonės

Sausio 9 d. apie 7 val. 10 min. Vilniuje, Pelesos g., pastebėta, kad iš namo kiemo pavogtas automobilis „Toyota Land Cruiser" (pagamintas 2004 m.). Nuostolis - 10 633 eurų.

Kiti įvykiai

Sausio 8 d. apie 17 val. 25 val. Jonavoje, Kauno g., namo laiptinėje, rastas sužalota galva vyras (g. 1970 m.), kuris dėl daugybinių kaukolės lūžimų paguldytas į ligoninę. Įvykio aplinkybės tiriamos.

 

Sausio 9 d. apie 10 val. 26 min. Kauno r., Karmėlavos II-ame k., darbuotojai, atlikdami kasimo darbus, aptiko žmogaus kaulus.

 

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais

Sausio 9 d. apie 20 val. 40 min. Klaipėdoje, Paryžiaus Komunos g., policijos pareigūnai pastebėjo neblaivius vyrą ir moterį. Kadangi vyras buvo susižalojęs veidą, jam buvo iškvieti medikai, kuriems apžiūrint nukentėjusįjį jis kumščiu trenkė į veidą tarnybos metu uniformuotai Klaipėdos apskr. VPK Patrulių rinktinės vyriausiajai patrulei (g. 1996 m.). Pareigūnė dėl veido sumušimo gydoma ambulatoriškai. Neblaivus (1,66 prom.) įtariamasis (g. 1945 m.) uždarytas į areštinę.

 

Valstybės tarnautojo papirkimas

Sausio 9 d. apie 8 val. 45 min. Vilniuje, Ozo g., vairuotojas (g. 1988 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už KET pažeidimus (ištisinės linijos kirtimas, transporto priemonė nedrausta civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu ir transporto priemonių laikinųjų valstybinio numerio ženklų naudojimo tvarkos pažeidimas), Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnui davė 50 eurų kyšį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 227 str. 2 d.

 

PASTABOS:

1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.

2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.

3. Visas suvestines rasite mūsų interneto svetainėje http://policija.lrv.lt/suvestines.

--

Pagarbiai

 

Policijos departamento Komunikacijos skyrius

Tel. (8 5) 271 9743

El. p. spauda@policija.lt

www.policija.lt

www.facebook.com/Lietuvos.policija

Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos

Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva

 
 
Bendrinti