Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2019-01-10 10:36:21

„Lietuvos geležinkelių" komandą sustiprino vidaus audito vadovas

 
PRANEŠIMAS ŽINIASKLAIDAI
2019-01-10
„Lietuvos geležinkelių" komandą sustiprino vidaus audito vadovas
„Lietuvos geležinkeliai" sustiprino vadovų komandą. Bendrovės Vidaus audito skyriui vadovauti pradeda Tomas Radėnas. Šias pareigas einantis vadovas bus atskaitingas tiesiogiai bendrovės valdybai ir Audito komitetui.
Į „Lietuvos geležinkelius" Tomas Radėnas ateina iš „Luminor" banko, kur nuo 2007-ųjų vadovavo vidaus audito skyriui, tuomet dar „DNB NORD Banke", vėliau vidaus audito departamentui, o  bankams apsijungus ėjo tas pačias pareigas ir banke „Luminor". Prieš tai jis 9 metus dirbo Lietuvos banko Kredito įstaigų priežiūros departamente.
„Lietuvos geležinkeliuose" diegiame aukščiausius skaidrumo standartus, remiamės pažangiausia tarptautine patirtimi. Vidaus auditas yra ypatingai svarbi funkcija „Lietuvos geležinkelių" grupėje, kuri padės užtikrinti aukščiausius skaidrumo standartus", - teigia „Lietuvos geležinkelių" generalinis direktorius Mantas Bartuška.
Bendrovės vadovas priduria, jog kuriant visos įmonių grupės valdymo modelį buvo remiamasi geriausiomis korporatyvinio valdymo praktikomis, o T. Radėno sukaupta patirtis vertingai papildys „Lietuvos geležinkelius".
„Mačiau, kad paskutiniais metais „Lietuvos geležinkeliai" yra teisingame pertvarkų kelyje, vis gerėja veiklos rezultatai, o ateičiai numatyti ambicingi tikslai. Džiaugiuosi prisijungęs prie vienos stambiausių Lietuvos įmonių, kur galėsiu dalintis savo sukauptomis žiniomis su kolegomis, o komandos įžvalgomis - su bendrovės vadovybe", - sako prie „Lietuvos geležinkelių" vadovų komandos prisijungęs Tomas Radėnas.
T. Radėnas taip pat yra vidaus audito, rizikos ir kokybės valdymo specialistus vienijančios Vidaus auditorių asociacijos valdybos narys bei Partnerystės ir bendradarbiavimo komiteto pirmininkas.
„Lietuvos geležinkeliai" taip pat vykdo atranką nepriklausomo audito komiteto nario pozicijai užimti.


Tomas Digaitis
AB „Lietuvos Geležinkeliai"
Korporatyvinės komunikacijos vadovas
Tel.: +37067436669
El. paštas: tomas.digaitis@litrail.lt
 
 
Bendrinti