Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2019-02-11 09:52:57

Alytaus AVPK įvykių suvestinė

 

 

 

2019-02-10

Pradėti ikiteisminiai tyrimai

Vasario 10 d. apie 00 val. 10 min. Alytaus r., Venciūnų k., Taikos g., namuose, sutuoktinis (g. 1984 m.) ir sutuoktinė (g. 1991 m.) tarpusavyje smurtavo. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Vasario 10 d. apie 9 val. 50 min. Alytaus r., Simne, Vytauto g., pastebėta, kad raudos spalvos dažais sugadintas (išpaišytas) reklaminis agitacinis plakatas, priklausantis partijai „Tėvynės Sąjunga“.

Vasario 10 d. apie 12 val. 10 min. Alytaus r., Krokialaukio sen., Santaikos k., Varanausko g., raudonos ir mėlynos spalvos dažais sugadintas (išpaišytas) reklaminis agitacinis plakatas, priklausantis partijai „Tėvynės Sąjunga“.

Vasario 10 d. apie 10 val. Prienų r., Antakalnio k., Ilgoji g., neblaivus (2.56 prom. alkoholio) vyras (g. 1984 m.) smurtavo prieš savo dukrą (g. 2012 m.). Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Pagarbiai,

Eglė Kačinskienė
Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato
komunikacijos grupės vyresnioji specialistė

Tel. (8 700) 65 614
El. p. egle.kacinskiene@policija.lt

www.policija.lt
www.facebook.com/Lietuvos.policija

Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas
Jotvingių g. 8, LT-62116 Alytus, Lietuva

 

 


Sioje zinuteje ir (ar) jos prieduose pateikiama informacija skirta naudoti istaigos viduje ir jos turinio atskleidimas gali buti ribojamas. Ji yra skirta tik adresatui. Jeigu zinute adresuota ne Jums, Jus neturite teises sios zinutes ar jos priedu kopijuoti, platinti ar kitaip perduoti ju turinio kitiems asmenims, tokiu atveju prasome Jusu nedelsiant pranesti apie tai sios zinutes siuntejui - informuoti ji telefonu ar elektroniniu pastu, o sia zinute ir visus jos priedus istrinti is savo sistemos. Is anksto dekojame.

This message and/or it's attachments are designated for internal use only and may be privileged or otherwise protected from disclosure. It is for the exclusive use of the intended recipient. If you are not the intended recipient you must not copy this message or attachment or disclose, distribute or disseminate the contents to any other person. In such case, please inform the sender of the message by sending an email or a call and delete this message and any attachment from your system. Thank you in advance.
 
Bendrinti