Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2019-03-14 16:00:08

Seimo nario A. Butkevičiaus pranešimas2019 m. kovo 14 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo nario A. Butkevičiaus pranešimas: „Siūloma leisti mokyklinius autobusus savivaldybių apmokestintose vietose statyti nemokamai"

Seimas po pateikimo bendru sutarimu pritarė parlamentaro Algirdo Butkevičiaus ir Aurimo Gaidžiūno inicijuotoms Rinkliavų įstatymo pataisoms (projekto Nr. XIIIP-2377), kuriomis remiantis mokyklinius autobusus savivaldybių apmokestintose vietose būtų galima statyti nemokamai.
Projekto rengimą paskatino švietimo įstaigų vadovų pateikti skundai. Neretai mokykliniais autobusais yra naudojamasi, jei reikia mokinius vežti į pažintines, kultūrines išvykas, olimpiadas, konkursus, meninės raiškos ir kitus renginius.
„Atvykus į Vilniaus miestą, Trakus ar kitas savivaldybes, kuriose yra mokinių lankomų pažintinių vietų, tenka susimokėti už mokyklinių autobusų parkavimą, neretai ir iškart už dvi vietas, arba mokinius išlaipinti tam nepritaikytose vietose, taigi kyla pavojus eismo dalyvių saugumui", - teigė Seimo narys A. Butkevičius.
Šiuo metu galiojančiame įstatyme išimtys automobilių parkavimui yra taikomos tik statant neįgaliųjų ir Vadovybės apsaugos departamento automobilius.
Projekto svarstymas plenariniame posėdyje numatytas gegužės 7 d.

Daugiau informacijos:
Seimo narys
Algirdas Butkevičius
Tel. (8 5) 239 6920
El. p. Algirdas.Butkevicius@lrs.lt


 
 
Bendrinti