Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2019-03-15 09:34:39

Seime bus pristatyta menininkės Sandros Bučienės tapybos darbų paroda „Fragmentai"2019 m. kovo 15 d. pranešimas žiniasklaidai

Seime bus pristatyta menininkės Sandros Bučienės tapybos darbų paroda „Fragmentai"
 
Kovo 18 d., pirmadienį, 13 val. Seimo II rūmų 3 a. galerijoje bus pristatyta menininkės Sandros Bučienės tapybos darbų paroda „Fragmentai". Parodą atvers Seimo narė, parodos iniciatorė Dovilė Šakalienė.
Menininkė gimė 1970 m. Panevėžyje, ekonomistės ir mokytojo šeimoje. Daile domėtis pradėjo dar vaikystėje, besimokydama dailės mokykloje. Savo meninius sugebėjimus Sandra Bučienė taip pat realizuoja grožio srityje - dirba manikiūro specialiste grožio salone. Savo kūryboje parodos autorė stebi pasaulį tarsi žvelgdama per fotoobjektyvą, fokusuoja žiūrovo dėmesį į mus supantį grožį. Stebėdama kitų menininkų kūrybos darbus, perkelia jų darbų fragmentus į savo tapybą. 
Menininkės Sandros Bučienės tapybos darbų parodoje „Fragmentai" yra užfiksuotos akimirkos, emocijos ir jausmai. Paveiksluose pavaizduoti žmonių veidai, siluetai, persipina realaus ir magiško pasaulio detalės. Sandra Bučienė teptuku mokosi prisiliesti prie estetikos, rafinuotumo ir elegancijos. Šia paroda menininkė nori išryškinti ne visuomet lengvai pastebimas žmogaus gyvenimo akimirkas, peržengti ribą tarp realybės ir svajonės.
Paroda „Fragmentai" Seimo II rūmų 3 a. galerijoje bus eksponuojama kovo 18-31 dienomis.
 
Daugiau informacijos:
Seimo narės Dovilės Šakalienės padėjėja
Dovilė Riškuvienė
Tel. (8 5) 239 6632, el. p. dovile.riskuviene@lrs.lt
 
 
Bendrinti