Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2019-04-15 11:41:18

Daugiau nei tūkstantis kauniečių sekmadienį pasitikrino blaivumą

 

 

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas

Vytauto pr. 91

LT-44238 Kaunas

Lietuva

Tel. (8 37) 30 35 23,

faks. (8 37) 20 98 09,

el. p. info@kaunas.policija.lt

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pasitikėjimo telefonas – (8 37) 30 30 50

 

2019-04-15

 

 

 

Pavasarišką sekmadienio dieną Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės pareigūnai tikrino, kaip vairuotojai laikosi Kelių eismo taisyklių. Siekdami nustatyti asmenis, keliančius grėsmę ne tik savo, bet ir kitų eismo dalyvių saugumui, Patrulių rinktinės pareigūnai patikrino daugiau nei 1 100 kauniečių blaivumą.

 

Kauno mieste ir rajone balandžio 14 d. vykdytos policinės priemonės metu Kauno apskr. VPK Patrulių rinktinės pareigūnai iš viso nustatė 14 vairuotojų, padariusių Kelių eismo taisyklių pažeidimus. Nustatyti trys asmenys, vairavę transporto priemonę, neturėdami teisės to daryti, dar trys vairuotojai, vairavę automobilį, be privalomosios techninės apžiūros. Be to, užfiksuoti vairuotojai, kurie vairuodami naudojosi mobiliojo ryšio priemonėmis, kiti nebuvo apdraudę automobilio privalomuoju civiliniu draudimu. Taip pat užfiksuotas vairuotojas, kažkur pamiršęs transporto priemonės valstybinius numerius – jų ant automobilio tiesiog nebuvo. Dar vienas vairuotojas elgėsi itin neatsakingai ir važiavo per geležinkelio pervažą jau mirksint draudžiamam šviesoforo signalui.

 

Kaune vykdytos priemonės metu Patrulių rinktinės pareigūnai nustatė keturis asmenis, vartojusius alkoholio: dviratininką, kuriam nustatytas 0,88 prom. girtumas ir dar tris automobilio vairuotojus, kurie neviršijo leistinos alkoholio normos (0,30 prom.,  0,23 prom. ir 0,10 prom.).

 

Kauno apskrities policijos patruliai džiaugiasi vis didėjančiu vairuotojų sąmoningumu ir primena gyventojams, kad ir toliau tokios bei panašios policinės priemonės bus aktyviai vykdomos. Kelyje privalome būti atsargūs ir rūpintis ne tik savo, bet ir kitų eismo dalyvių sveikata.

 

 

      

Kauno apskr. VPK informacija

 
 
Bendrinti