Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2019-04-15 16:49:08

„Alma littera" įmonių grupė plečia veiklos spektrą: kuria „Kakės Makės pasaulį"

„Alma littera" įmonių grupė plečia veiklos spektrą: kuria „Kakės Makės pasaulį"
 
Lietuvos vaikams ir jų tėvams puikiai pažįstama Kakė Makė ir visas jos pasaulis nuo šiol bus matomas ne tik knygose ir TV laidose. Vilniaus ir Kauno „Akropoliuose" dar šią vasarą duris atvers „Kakės Makės pasauliu" pavadintos visai šeimai skirtos pramogų erdvės, kuriose vaikai kartu su tėvais atsidurs savo mylimų herojų pasaulyje. Tai žymės naujos „Alma littera" įmonių grupės kompanijos „Alma littera pramogos" veiklos pradžią.
 
„Kakė Makė šiandien yra populiariausias lietuviškas vaikams skirtas personažas: su juo galima susipažinti knygose, TV ekranuose, spektakliuose, žaidimuose, naudojant įvairius produktus, tad kitas natūralus plėtros žingsnis - į žaidimų erdves. Vaikai jau šiemet galės tapti Kakės Makės pasaulio dalimi - specialiai jiems sukurtose pramogų erdvėse žaisti, švęsti gimtadienius, lavinti vaizduotę ir kūrybiškumą", - teigia „Kakės Makės" prekės ženklą valdančios „Alma littera" grupės generalinis direktorius Irmantas Švažas.
 
Pasak jo, „Kakės Makės pasauliai" Vilniaus ir Kauno „Akropoliuose" duris atvers jau šių metų rugpjūtį. Jose bus sukurta apie 20 darbo vietų, o bendra investicijų suma sieks 1,6 mln. Eur.
 
Naujos koncepcijos pramogų erdvės
 
Išskirtinė yra pati pramogų erdvių koncepcija. Jose vaikai galės ne tik žaisti, aktyviai pramogauti, švęsti gimtadienius ir kitas įvairias šventes, bet ir susitikti su mylimais herojais - pačia Kake Make, Netvarkos Nykštuku, Monstrais, Dantukų fėja, Piratais ir kitais. Atskirose salėse bus organizuojami įvairūs edukaciniai užsiėmimai.
 
Visos pramogos orientuotos į vaikus nuo 3 iki 10 metų. „Kakės Makės pasaulyje" pagal knygos iliustracijas bus įrengtas Kakės Makės kambarys ir Nykštuko laboratorija - čia mažieji galės žaisti jiems patinkančius rolių žaidimus. Vyresniems vaikams įspūdį paliks kiti aktyvūs užsiėmimai - čiuožyklos, laipiojimas tinklais ir per įvairias kliūtis, kamuoliukų baseinai, čiuožimo lynu (angl. zip-line) trasa ir daugybė kitų pramogų. Patiems mažiausiems lankytojams - specialios erdvės su jiems dedikuotu žaidimų inventoriumi.
 
Abiejuose „Kakės Makės pasauliuose" bus įrengtos scenos, kuriose vaikai galės stebėti spektaklius ar savo mėgstamų personažų pasirodymus, dalyvauti knygų pristatymuose ir kituose organizuojamuose renginiuose, patys šokti, dainuoti bei vaidinti.
 
Teminiuose gimtadienių kambariuose bus galima švęsti įvairias šventes, o nuobodžiauti neleis parengtos unikalios gimtadienių programos.
 
Erdvės stebina dydžiu
 
Kakės Makės pramogų erdvės bus įkurtos Vilniuje ir Kaune, prekybos ir pramogų centruose „Akropolis". Sostinėje bus įrengta beveik 800 kvadratinių metrų ploto erdvė, Kaune - 700 kv. m. Jų architektūrinę koncepciją kuria UAB „AEXN" ir jungtinė Tomo Grunskio, Jūratės Kindurytės ir Gabrielės Černiavskajos architektų komanda.
 
„Architektai turėjo sudėtingą užduotį - jiems reikėjo sukurti ne eilinius žaidimų kambarius, bet didžiules erdves, kuriose būtų numatyta daugybė aktyvių pramogų, įvairūs teminiai gimtadienių ir užsiėmimų kambariai, o pati aplinka leistų vaikams pasijusti patekus į jiems skirtą smagių žaidimų pasaulį, lavintų jų vaizduotę, kūrybiškumą, skatintų smalsumą, norą bendrauti su kitais žaidžiančiais vaikais bei pramogų erdvėje gyvenančiais personažais", - sako „Alma littera" įmonių grupės vadovas I. Švažas.
 
 
 
Apie Kakę Makę
 
Kakė Makė - autorės Linos Žutautės sukurtas vaikiškų knygų personažas, tapęs žinomiausiu Lietuvoje vaikų prekės ženklu. Jo rinkodara ir plėtra užsiima leidykla „Alma littera". 2010 m. buvo išleista pirmoji knyga „Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas", o šiandien pagrindinis personažas ir jos draugai žinomi iš TV ekranų, teatro scenų, įvairių kategorijų produktų, žaidimų. Kakė Makė žinoma ne tik Lietuvoje: leidinių autorines teises jau įgijo 14 šalių, tarp kurių Pietų Korėja, Kinija, Rusija, Japonija, Izraelis, Latvija, Estija  ir kitos valstybės, o į JAV rinką ji žengia Nelly Jelly vardu.
 
Apie „Alma littera" įmonių grupę
 
Šiuo metu didžiausios knygų leidybos ir prekybos įmonių grupės „Alma littera" misija - skatinti pažinimo džiaugsmą ir skaitymo malonumą. Šiuo metu įmonių grupė jungia leidyklas „Alma littera" ir „Šviesa", „Pegaso" knygynų tinklą, „Knygų klubą", UAB „Arpresa", organizuojanti Didįjį žaidimą, UAB „Alma littera sprendimai" ir kitas įmones.
 
Daugiau informacijos:
Audronė Mockienė
Komunikacijos vadovė
„Alma littera"
Mob. +370 613 82160
El.p. A.Mockiene@almalittera.lt
 
 
 

 
 
Bendrinti