Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2019-04-18 14:58:27

Seimo LSDD frakcijos pranešimas: „Parlamentaro A. Vinkaus pristatytoje parodoje - Lietuvos krašto grožis"

2019 m. balandžio 18 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo LSDD frakcijos pranešimas: „Parlamentaro A. Vinkaus pristatytoje parodoje - Lietuvos krašto grožis"

Balandžio 18 d. Seimo Vitražo galerijoje Lietuvos socialdemokratų darbo (LSDD) frakcijos narys, Seimo Pasaulio lietuvių bendruomenės komisijos pirmininkas Antanas Vinkus atidarė dailininkų Jono Daniliausko, Sauliaus Kruopio ir Juozo Pranckevičiaus tapybos darbų parodą „Lietuva kitomis spalvomis".
Pasak parodos iniciatoriaus Antano Vinkaus, gyvenime yra trys svarbiausi dalykai  - tai laikas, žodžiai ir progos. „Artėjant Didžiajam Penktadieniui, susikaupimo, susimąstymo periodui, gera, kad yra proga susitikti ir pabendrauti. Mūsų gyvenimas yra trumpa kelio atkarpa, kuriai prasmę suteikiame savo darbais. Menas kiekvienam yra be galo svarbus, tai tarsi estetoterapija, kuri pakelia mus virš kasdienybės", - sakė parlamentaras.
Dėkodami A. Vinkui už organizuojamas parodas ir svarų indėlį į kultūros puoselėjimą, ir  pristatydami parodoje eksponuojamus kūrinius, dailininkai kalbėjo, kad nors paroda vadinasi „kitomis spalvomis", bet darbai nėra per daug nutolę nuo tradicinės, pažįstamos Lietuvos. Ekspozicijoje demonstruojami darbai, atspindintys kaimo žmogaus būtį, lietuviško kraštovaizdžio grožį.
Parodoje eksponuojamus paveikslus sukūrę Dailininkų sąjungos nariai - tapytojai Jonas Daniliauskas, Saulius Kruopis ir Juozas Pranckevičius - yra surengę autorines parodas ne tik Lietuvoje, bet ir daugelyje Europos bei pasaulio šalių. Menininkai intensyviai dalyvauja Lietuvos tapytojų rengiamuose pleneruose.
Menininkų asociacijos „Tiltas" parengta paroda „Lietuva kitomis spalvomis" Vitražo galerijoje bus eksponuojama iki balandžio 30 d. Ją apžiūrėti galima penktadienį, atvirų durų valandų metu nuo 11 iki 15 val.

Daugiau informacijos:
Seimo LSDD frakcijos atstovė
Evelina Basevičiūtė
Mob. 8 659 05 010

 
 
Bendrinti